2752
2734
2731
اول باید من باشم 

نه عزیزم اینطور نیست

اولویت هر کسی چه زن چه مزد اول همسرشه

شما چند سال پیش خانوادتی بعد ازدواج میکنی یا مهاجرت میکنی .اونی که تا آخر عمر تو مریضی و پیری پیش پدرت میمونه مادرته

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اموالش مال خودشه. شما هم زحمت بکش و پول دربیار. میتونه همرو ببخشه خیریه و هیچی به بچه هاش نده. چقد پ ...

این کارو که نمیکنه مارو دوست داره

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
چرا فکر میکنی خانواده ات وظیفه دارن خرج عمل زیبایی اتو بدن؟  من اصن کاری ب رفتار پدرت ندارم ک ...

اااااااین همه پدر پول عمل زیبایی و بینی و فلان میدن

بابامه دیگه اون خوشش میاد خرج ما کنه

باباته نه عابربانکت .خرج کردن واسه بچه خیلی لذت بخشه ولی اینکه بچه ی آدم بخواد دورت بزنه  وحشتناکه  

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
بابامه دیگه اون خوشش میاد خرج ما کنه

خوب اگه خوشش میاد خرجتون کنه ، چرا مستقیم بهش نمیگی مثلا لباس میخوام بخر برام ؟ چرا میخوای سرش کلاه بذاری ؟ 😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
حق با بابات مگه لباس نمیگیره چه اشکالی داره گوشی شیومی باش  مامانت زنش خوب می‌کنه بهش میرسه خون ...

نباید جلو مو بگیره منم کار دیگه ای میکنم 

اگه بچم باشه مشکلی نیست 

فکر میکنی . ادم باید حد و مرز رو رعایت کنه .

و به این فکر کن ایشون پدرته . زحمت میکشه بفکر زن و بچهشه .

میدونی چقدررر نگرانت میشه نکنه اتفاقی برات بیافته .  اگه جایی سرت کلاه رفت یا ب واسطه همین پنهان کاری یا زرنگ بازی برات مشکلی پیش بیاد میدونی کمر پدرت خم میشه از غصه ی بچه ش .

همه چیز پول نیست . قدر پدرت رو بدون .

مامانت مقصره با رفتارای اشتباهش شما روهم ب اشتباه انداخته

بابات حق داره واقعا. عجب ادمی هستی

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2706