2752
2734

از ته دلتون ایده بدید که شاید کار یه بنده خدایی راه بیفته

کسی که قرار نیس عروسی بگیره ، برا اینکه حسرت جشن توی دلش نمونه و نخاد هزینه زیادی هم بکنه برا شام ۷۰۰ ۸۰۰ مهمون باید چیکار کنه پس؟ بنظرم میشه توی عقدش لباس عروس بپوشه و بزنن برقصن و آخر شبم به مهمونای درجه ۱ شام بدن اگه نمیشه عروسی گرفت😢😢😢😢😢

لعنت به بی پولی 

اگه ایده دارید بدید به جوونا 

700نا مهمون 

اگر قورمه سبزی هم بدن کمر شکنه

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731

ببین لباس و ارایشگاه و بره و انلیه و باغم بره

جشن رو بیخیال بشه

من وقتی عکاسیم تو باغ و اتلیه تموم شد احساس میکردم دیگ بهم به اندازه کافی خوش گذشته و راستش مراسم دیگه برام اضافی بود  و اصن دوس داشتم دیگه بریم خونه حوصله مراسم نداشتم

هر چه از دوست رسد نیکوست...

فامیل ماعقدشو محضر گرفت فقط فامیل درجه یک شب هم عروس رو مهمون کردن حنابندون و اینا هم کامل حذف کردن ی شب فقط عروسی میگیرن که اونم فامیل درجه یک اما دور و برمون هست که عروسی نگرفتن بجاش خونه خریدن 

حالا واجب نیست ۷۰۰ نفر دعوت کنن.

میتونن عصرونه بگیرن. دویست سیصد تا از فامیلای نزدیک به صرف میوه شیرینی. 

ار شرکتهایی که ازدواج اسانم انجام میدن میتونید استفاده کنید اگه تو شهرتون باشه. قیمتها خیلی کمتر میشه

چخبره۷۰۰تا ، نهایت۲۰۰-۳۰۰ اونم روز عقد یه جشن کوچیک و ساده

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

من خودم از مراسم عقد و عروسی بدم میاد و ترجیح میدم سفر برم 

روز عقد محضری هم به فامیلای درجه یکی که توی مراسم شرکت کردند غذا میدم 

من چون خودم اصلا لباس عروس دوست ندارم برای همین می‌دونم پشیمون نمیشم 

اما اگه دوست شما دنبال بهانه هستش بهتره بگه خرج عروسی رو دادیم برای جهاز نیازمند 

2706