2733
2734
وخونه خواهرم داخل مدرسه ست هیچوقت از این زاویه به این قضیه نگاه نکرده بودم 🙄 حیاط پردرخت وبا صفایی ...

تو سالنش🥲🤒

دوست عزیز تا وقتی با شما نبودم ریپلای نکن ممنون 💀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش یه شب تنها تو مدرسه موندم  واقعا هنوز ترسش تو جونمه مخصوصا زیر زمینننن

راست میگی

منم همش خوب مدرسه رو بصورت ترسناک میبینم نمیدونم چرا

انگار همش دارم فرار میکنم

مخصوصا نمازخونه و زیر زمین رو

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

من زمان کرونا که بچه ها آنلاین بودن دانشجومعلم ترم ۶ بودم. باید میرفتم از فضای مدرسه گزارش تهیه میکردم. صبح رفتم تو راهرو و کلاسای طبقه دوم و سوم. هیچ کس نبود. خالیه خالی. همش میترسیدم مثل فیلما یه زامبی از یه کلاس بیرون بیاد😂🤦‍♀️

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨
راست میگی منم همش خوب مدرسه رو بصورت ترسناک میبینم نمیدونم چرا انگار همش دارم فرار میکنم مخصوصا ن ...

آخ دقیقا 🤕

خاطرم بر میگرده به کلاس هشتم اون موقع با دوستام احضار روح زیاد میکردم تازه یاد گرفته بودیم 

یه روز برای همین کار رفتیم کتابخونه پیش انباری بود دوستم مامان بابامم مسافرت بودن خودم باید برمیگشتم اون روز دوستم به بهانه کتاب رفت بیرون گفت برمیگرده ولی رفت خونه از ترس منم تا جمع کردم وسیله هامو زدم بیرون دیدم در مدرسه قفله همه رفتن ساعت ۲ بودددد

هیچی دیگه موندم ولی اون شب به اندازه کل عمرم ترسیدممم

آخ دقیقا 🤕 خاطرم بر میگرده به کلاس هشتم اون موقع با دوستام احضار روح زیاد میکردم تازه یاد گرفته بو ...

حالا من خاطره ای ندارم که بترسم

ولی نمیدونم چرا خواب میبینم🤷

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
فرض کن اتفاقی بین اون همه درخت یه چند تا سایه درخت ببینی ..

😰😰😰

واییییییییییی نگو همش دوباره زنده شد براام

2706