2752
2734
سلاااااام 😍

سلام قشنگم💋💋💋

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😂😂😂

والا😑😂🤦🏻‍♀️

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

وای همیشه فکر میکردم من تنها کسی هستم ک این حسو دارم دوران ابتدایی مث موش از مدرسه بی سروته  میترسیدم چقدرشبا وحشتناک بود باورت میشه  بعد گذشت  چندین  سال   چندشب پیش از کنار مدرسه  پسرم گذشتم بازم همون حس ترس تو وجودم اومد😁😁😁

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
دقیقا محیطش مثل محیط زندانه سالن و حیاطش رو میگم

اره بخصوص اون‌پنجره هاش با حفاظ  حس باغ وحش داشت😂

من وقت امتحانات که میرفتم.   همه جا تاریک بود.  بعضی از روز ها اولین نفر میرفتم با خواهرم 

مدرسه مون بزرگه سالن های بزرگی داره کلا تاریک بودن دی ماه چون زمستونو بود هوا تاریک بود

از سالنا رد می‌شدیم با خواهرم در کلاسا باز تاریک فقط پشت خواهرم خودمو قایم می کردم اونم عین خیالش نبود

فقط میگفت تصور کن الان یکی بیاد بیرون از این کلاسا

منم بیشتر پشتش قایم میشدم ولی خیلی خوب بود

بعدا دیگه یکی میومد روشن می‌کرد از مسولین

حیاطشم مثل حیاط زندانه که زندونی ها میان بیرون برا هواخوری تو فیلما نشون میده😂😂

دقیقااااا👌🏽🤣💔

2706