2733
2734

دو سال و چهار ماهشه فقط در شش هفت تا  کلمه بلده چکنم چ راهکاری دارین خیلی نگرانم

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍

خودش خوب میشه نترس

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731

تخم‌کبوتر بده یادمه پسر داییم تا ۵ سالگی حرف نمیزد بعد زنداییم بنده خدا تخم کبوتر گیر آور چندتا صبح آب‌پز بهش داد بعد یه ماه کامل حرف میزد😂😂😂

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨ ️ متاهل= متعهد♡♡

براش زیاد کتاب بخون.باهاش زیاد حرف بزن.

ببین دختر من الان سه سالشه از دو سالگی کامل حرف می‌زد دلیلش هم خودم بودم از نوزادی خیلی براش کتاب میخوندم.دایم باهاش حرف میزدم.

الانم هر اتفاقی بیفته براش تعریف میکنم مثلا میرم سر کار هر چی شده باشه میام براش میگم.هر سری هم سعی میکنم از کلمات متنوع استفاده کنم همبن باعث شد دامنه لغاتش خیلی زیاد بشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
همه چی میفهمه الهی شکر 

خداروشکر پس مشکلی نیست اگ دکتر ببری شربت امگا۳  میده بنظرم ببرش..خودتم خیلی توخونه باهاش حرف بزن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

سلام تخم کبوتر واقعا عالیه من رو چندتا بچه دیدم که تاثیر زیادی داشته بگیر هرروز صبحانه یه دونه بهش بده البته مثل تخم مرغ یا تخم بلدرچین نیست و واقعا بچه ها دوست ندارن اما هرطور شده بهش بده با املت با با تخم بلدرچین قاطی کن ان شاالله نتیجه اش رو میبینی واس من و بچه هامم دعای خیر کن

تخم‌کبوتر بده یادمه پسر داییم تا ۵ سالگی حرف نمیزد بعد زنداییم بنده خدا تخم کبوتر گیر آور چندتا صبح ...

تا ۵سالگی هیچی نمیگفت؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
تا ۵سالگی هیچی نمیگفت؟

نه فقط آب و بابا میگفت😂😂و اینم بگم هم چی متوجه میشد نمیدونم بخاطر پسر بودنش یا هرچی ولی خداروشکر به حرف اومد

نه فقط آب و بابا میگفت😂😂و اینم بگم هم چی متوجه میشد نمیدونم بخاطر پسر بودنش یا هرچی ولی خداروشکر ب ...

چ جالب😄میگن قدیما اینجور زیاد بوده ..اره میگن پسرا دیرتر حرف میزنن

تخم‌کبوتر بده یادمه پسر داییم تا ۵ سالگی حرف نمیزد بعد زنداییم بنده خدا تخم کبوتر گیر آور چندتا صبح ...

جدی راست میگی عزیزم خب اگه نخورد چکنم 

💎پسر گلم، حرف بزن خیلی دوست دارم  حرف زدنت را بشنوم،💎 اگه داری امضام میخونی برا حرف زدن پسرم دعا کن ممنونم ♥🤍
جدی راست میگی عزیزم خب اگه نخورد چکنم 

نمیدونم ولی زنداییم براش با چیزایی ک دوس داشت کنارش میزاست البه بگم بغیر شیر و لبنیات ولی چون تخم کبوتر کوچولوعه باهاش بازی کن و تو دهنش بزار😂🌱

2706