2752
2734

پنج سال از وقتی که منو دید و رفت پشت سرشم نگا نکرد میگذرع 

یه دختر هفده ساله حساس که هزارتا رویا تو سرش بافته بود ولی بدون هیچ توضیح و حرفی توسط مرد موردعلاقش ترک شد . چند روز پیش پیجشو اتفاقی دیدم یه ریپلای با ایموجی براش زدم که درجا گفت تو آشنایی منو میشناسی 

خودتو معرفی کن خواستم بگم همونی که نابودش کردی ،از زندگی سیرش کردی،همونی که اعتماد بنفسو تو وجودش کشتی همونی که الان یه افسرده روانیه بیمارع  که با رفتنت هزارتا نیش کنایه شنید .

دلم میخاد بهش بگممم اینقدر بگممم که این دل واموندم خالی شه ولی میگم نه احساسی تصمیم نگیر ولش کن😭

نگی ها، غرورت رو خرد نکن

پیجش رو  اصلا نبین خاطرات گذشته رو نبش قبر نکن

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2731

من چرا بغضم گرف...

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️
چیشد که رفت؟؟

از قبافم خوشش نیومد 

من حالا اون دختر پنج سال پیش نیستم از لحاظ ظاهری کلی تغییر کردم و تعریف از خود نباشه بهم میگن خوشگلی ولی فرقم با قبلا اینه اون زمان یه روحیه شاد داشتم حالا یه ظاهر خوب با یه روح پیر

فکر نمیکنی دیگه برای گریه و زاری بسه و وقتشه که به خودت برسی؟

خودمو سرپا کردم و حتی بهش فکر نمیکنم ولی از این میسوزم که روحمو این آدم با رفتنش پیر کرد اگه الان افسرده و گوشه گیرم بخاطر صربه روحیه که اون آدم بهم زد

من اهل رل زدن نبودم از اولم نباید درگیر چنین مسائلی میشدم ولی سنم کم بود یهو خودمو بهش باختم 

ایشون چند سالسغ

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
پس چرا اومد سمتت از همون اولش

این من بودم بهش گفتم ازت خوشم اومده بعد اونم گفت منم از شخصیتت خوشم اومده ولی گویا منو به یاد نداشت گف بیا ببینمت منم رفتم که همو ببینیم بعد دیگه گف یه مشکلی برام پیش اومده باید برم ...

2706