2752
2734

مجموعه پنج جلدی وحشی

مجموعه سه جلدی چشم برزخی

عابر بی سایه

این مرد امشب میمیرد

اسطوره

دالان بهشت

راز یک سناریو

تیدا زاده نور یا تاریکی

در امتداد باران

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
2731

۱۹۸۴، جورج اورول

کیمیاگر ، پائلو کوئلیو

ویکنت دو نیم شده ، ایتالو کالوینو

شوالیه ی نامرئی، ایتالو کالوینو

ربکا، دافنه دوموریه

تنهایی پر هیاهو، بوهمیل هرابال

دنیای سوفی،جوستین گاردر

دنیای قشنگ نو ،آلدوس هاکسلی

جز از کل ، استیو تولتز

نمیدونم اینا الان به ذهنم رسیدند

شایدم خونده باشیدشون 

مجموعه پنج جلدی وحشی مجموعه سه جلدی چشم برزخی عابر بی سایه این مرد امشب میمیرد اسطوره دالان بهش ...

چشم برزخی موضوعش چیه 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
چشم برزخی موضوعش چیه 

ترسناک هست

دختر کنجکاوی ک چشم سومش باز میشه

و ماجراهایی ک براش پیش میاد

ببین فوق العاده س...

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
ترسناک هست دختر کنجکاوی ک چشم سومش باز میشه و ماجراهایی ک براش پیش میاد ببین فوق العاده س...

♥حتما میخونم 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍