2733
2734
عنوان

برای عمل طلا بفروشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 89 پست
نمیدونم چرا فکر میکنید هر کس چاقه یا تنبله یا شکمو  شما از کجا میدونی من تلاشمو نکردم؟ امثال ش ...

من درکت میکنم داماد ما چاقه

پدرش هم چاقه

طفلک زیاد هم نمیخوره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

من با هزار مصیبت 21تا 24 کیلو کم کردم   هنوز در تلاشم بیشتر وزن کم کنم  .... تناسب اندام از ته قلبت بخوای نشد نداره 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
من با هزار مصیبت 21تا 24 کیلو کم کردم   هنوز در تلاشم بیشتر وزن کم کنم  .... تناسب ان ...

ماشاءالله بهت

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
وزن اضافه کردنم سخت عزیزم

لاغر شدن سخت تره 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
😂😂😂چاقی ژنتیکی نداریم گلم

بله متاسفانه جامعه پزشکی و اطلاعات پزشکی همه کشکه 

نظر متخصص تغذیه هم همینطور 

شما درست میگی

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
ولی من عمل کردم پشیمون نیستم  مامانم و خواهر برادرام عمل کردن

اسلیو؟ کی عمل کردی و هزینه چقدر شد 

به مقدار عادی غذا میخوری؟

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
اگه بیمه داری که چیزی نمیشه  من با بیمه عمل کردم ولی پول یاید دستت یاشه صد تومن برا بای پس کلا ...

بیمه مگه فقط برای بی ام ای بالای چهل نیست

ماشاءالله بهت

قربونت  ممنونم     

بله متاسفانه جامعه پزشکی و اطلاعات پزشکی همه کشکه  نظر متخصص تغذیه هم همینطور  شما درست ...

نه کشک نیست

ولی ژنتیک تنها باعث چاقی نیست گلم

ژنتیک مستعد کننده است ، نه علت

والا ما راه درست را میگیم ناراحت میشی، هر چند اصلا معلومه چاق نیستی ک وزن و قد نگفتی .

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
نه کشک نیست ولی ژنتیک تنها باعث چاقی نیست گلم ژنتیک مستعد کننده است ، نه علت والا ما راه درست را ...

بی ام آی کاملا مشخص می‌کنه چاقی در چه حده 

من مرز بین اضافه وزن و چاقی درجه یکم 

بالای سی چاق محسوب میشه من ۲۹ ام 

نمیدونم چرا فکر میکنید هر کس چاقه یا تنبله یا شکمو  شما از کجا میدونی من تلاشمو نکردم؟ امثال ش ...

من یکی که دنبال چاقیم شما خودتون حساسین همه که لاغر نیستن من قدم 160وزنم 64ولی دلم میخواد بیشتر باشم 

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  

اینا تیکه نیست من به چشم درد های وحشتناک عمل های لاغری رو تو خالم دیدم بنظر من حرف مردم اینقد ارزش نداره 

2706