2752
2734
عنوان

چرا ناراحت میشید؟!🤗

143 بازدید | 16 پست

هیچ وقت تو‌ زندگی افسار احساسات قشنگتونو دست کسی ندید

اینو یادتون باشه هیچکس انقدر مهم نیست که بخاطرش حتی یک ثانیه اذیت بشید

هرحرفی هر رفتاری لایق واکنش شما نیست 

ببینید بشنوید ورد بشید برد تو همینه 🤗

روش بهتر اینه به احساسات افسار نبندیم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731

خیلی وقنا رفتاربدو ببیتی وردبشی بری طرف‌ یا بی حرمتی بهمونو بصورت عادی میشع واسش یا فکر میکنه ماها ساده ایم یاحالیمون نیس اینو تجربه داشتم خودم و از اخلاقم سو استفاده شده ندید گرفتن اشتباهه

اگه احساساتم به خاطر هجوم درسها و استرس امتحانا نابود میشه چی:)))

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
خیلی وقنا رفتاربدو ببیتی وردبشی بری طرف‌ یا بی حرمتی بهمونو بصورت عادی میشع واسش یا فکر میکنه ماها س ...

درست میگی عزیزم 

ولی بعضی وقتا واقعا حیف انرژی آدمه به طور مثال من تو تاپیک قبل با یک دوستی حرف زدم نمیدونم یهو چیشد توهین کردن 

تازه خودمم متوجه نشدم یکی از دوستانم گفت ببین 

دیدم و در آخر با خودم گفتم که چی ؟ الان بیام واکنش بد نشون بدم که چی بشه 

عزیزم یه روز میاد که توقعی نداری از کسی اون روز قدرتمند ترینی♥

از هرکسی توقع نمیره از کسایی توقع و انتظار هست ک فکر میکنیم اولویتشون هستیم

وگرنه توقع داشتن از کسایی ک اولویتشون نیستی از ادم یه احمق میسازه

ولی با حرفت کاملا موافقم�🤗

اگه احساساتم به خاطر هجوم درسها و استرس امتحانا نابود میشه چی:)))

عزیزم حیف وجود زیباته که اذیت بشی برای امتحانا 

برات آرزوی موفقیت دارم مطمئنم که عالی پیش میره امتحاناتت♥

درست میگی عزیزم  ولی بعضی وقتا واقعا حیف انرژی آدمه به طور مثال من تو تاپیک قبل با یک دوستی حر ...

تایپیک فرق میکنه تو فامیل افرادی ک ارتباط داریم منظورمه گل ،من همیشه بیتفاوت برخورد میکردم با جاریم و شوهرش تا اینکه جاریم بهم  گف شوهرم میگه تو آدم ساده ای هستی منم گپ کردم و متوجه شدم بزرگواریهای من گذاشتن بحساب نفهمی وسادگیم و اشتباه کردم درهمه چی باید اعتدال داشت حتی در بزرگ منشی 

2706