2752
2734
عنوان

به نظرتون چطور مشكلمو حل كنم؟

51 بازدید | 4 پست

تو تاپيكاي قبليم گفتم كه شوهرم تو مسافرت قهر كرد رفت اونم به خاطر لجبازي با دخترم تازه كلي هم طلبكاره، واقعا نميفهمم مشكلش چيه از اون روز تنهامون گذاشت ديشب ساعت ١٠ اومد اونم با كلي منت كه چون روز دختر بود اومدم كه مثلا پيش دخترش باشه، بعدش گفت از فردا من ديگه نميام كه هنوزم نيومده خونه، واقعا داغونم نشستم گريه كردم دخترم ميگه ماماني چرا گريه ميكني ميگم پس چيكار كنم ميگه قوي باش يه كاري كن بآبائي گريه كنه ، واقعا دلم براي يه همچين بچه ايي كه با اين سن كمش انقد فهميده هست آتيش ميگيره واقعا موندم چيكار كنم انشاالله خدا ذليلش كه اينجور منو اذيت ميكنه

من یه چیزی میگم اما تورو خدا حرفمو باور کن. یکی از نزدیکان ما با شوهرش یه همچین وضعیتی داشت یعنی شوهره هر چند وقت یه بار می‌ذاشت و میرفتو بعد از چند ماه سر و کله‌اش پیدا می‌شد. الان بعد از ۳۰ سال اون خانومه سنش بالا رفته ، چند تا بچه دورشو گرفته که بخاطر بی‌عرضگی شوهرش که بالا سر بچه‌هاش نبود متاسفانه هیچ کدوم از بچه‌هاشم نتونستن به جایی برسن و حتی درسشونو تموم کنن چون پدره نبود و از ۱۵ ، ۱۶ سالگی مجبور شدن کار کنن.

تورو خدا تا جوونی همچین مردی رو ولش کن! اگه وضع مالیش خوبه مهریه‌تو بگیر و آینده بچه‌تو بساز! حتی اگه نداره بازم خودتو بچه‌تو نجات بده! چون به این افراد نه میشه گفت مرد ! نه شوهر و نه حتی پدر !

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
من یه چیزی میگم اما تورو خدا حرفمو باور کن. یکی از نزدیکان ما با شوهرش یه همچین وضعیتی داشت یعنی شوه ...

آخه نميخوام به اين مراحل كشيده بشه حتي اگه اين اتفاق هم بيافته باز آينده بچه هام يه جور ديگه رقم ميخوره

آخه نميخوام به اين مراحل كشيده بشه حتي اگه اين اتفاق هم بيافته باز آينده بچه هام يه جور ديگه رقم ميخ ...

منم امیدوارم اینجوری‌ نشه و همسر شما خوب باشه اما یه لحظه اون بنده خدا جلوی چشمم اومد. 

بهتره بشینید با زبون خوش و با مهربونی باهاش حرف بزنید ببینید چی میگه. مردا معمولا وقتی بهونه‌گیری می‌کنن یعنی از یه چیز دیگه دلخورن.

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731