2752
2734
عنوان

سرویس مدارس سال جدید

225 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من شنیدم سال تحصیلی جدید از مهر سرویسای مدارس قرار بشه ۲۰ میلیون ما تهران هستیم سال قبل ۱۳ میلیون بوده میخواستم ببینم کسی اطلاعی داره

2731

ما شهرستانیم یه اتوبوس سرویس مدرسه خواهرم ایناس بعد ماهی ۲۲۰ تومن میدیم میگیم گرونه😂😂

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤

🫠🫠🫠نصف روزا الودگی هواس نصف روزا یخ و یخبندون و تعطیلی

اونوقت کارگرای ذلخیا اینقدر پاداش نمیگرفتن  که اونو رودوشت ازاین سرشهر ب اون سر شهرمیبردن 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2706