2733
2734
عنوان

دلم هوس جگر کرده شوهرم نمیخره

279 بازدید | 22 پست

میگه روم نمیشه برم بگم ۲۰۰ گرم جگر بده!بعدم میگه کباب نمیکنم چون خودش دوس نداره میگه برا خودت بکن:(

منم بیخیال شدم کلا ولی همش تو فکرمه😢

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731

از این سیخی ها بگیرین ی سیخ تا هوست بیفته 😢💔

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

خب بگو دو سیخ آمادشو بگیره 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بگو خب برام دو سیخ اماده بگیر بیار خودم میخورم

ن کباب کردن میخواد نه رو انداختن

بعدم اگ بارداری نخور

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
گوسفندی رو بیخیال شو  جگر مرغ بگیر خودت کباب کن بی دردسر.

مرغ چرا گوسفندی دوس دارم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

یاد یه تاپیک چند سال پیش افتادم دختره هوس کرده بود شوهره براش نخریده بود بعد اتفاقی شوهرش رو توی کبابی درحال خوردن دیده بود  

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706