2733
2734
عنوان

من با این مامان چه کنم؟

95 بازدید | 11 پست

مامانم خستم کرده دیگ مدام غر میزنه مدام ناله میکنه....25ساله ازدواج کرده میشینه از روز اول مشکلاتش و میگه میگ میگ مغز منو خورده دیگ شروع میکنه لعنت کردن خانواده شوهر که اذیتش کردن اوووووووو تموم نمیشه دیگ ...حق داره اذیتش کردن ولی چرا من ؟ من خودم به اندازه کافی مشکل استرس و افسردگی و گوشه گیری دارم این هعی حال منو بدتر میکنه بهشم میگی قهر میکنه...پنج دیقه یبار ما بدبختیم ما بیچاره ایم ما پول نداریمم ماوضع مالیمون خوب نیست....بخدا اینقدی که میگ من مسکن لازم میشم ...اینقد گفته راجب ریز ریز مشکلاتش بابابام حالم از بابام همه مردا بهم میخوره....امروز جدی گفتم بس کن دیگ میگ باش من دیک حرف نمیزنم قهر میکنه میگ من کیو جز تو دارم ...بابا منم آدمم بخدا سه روزه همش دارم گریه میکنم دیگ نمیکشم....

2731

مادرشوهر منم همینجور بود گاهی از بس حرفاش تکراری بود و طولانی میشد من میرفتم تو یه عالم دیگه اصلا گوش نمی‌دادم چی میگه😅

ببین سعی کن دلشو نشکنی چون یجورایی داره درد دل میکنه باهات 

مثلا خودتو سرگرم گوشی کن یا هندزفری بذار زیر روسری تا اصلا نفهمی چی میگه😖

یه لحظه حس کردم داری در مورد مامان من میگی....در نهایت منو تبدیل به یه افسرده گوشه نشین کرد

دقیقا منم یه آدم افسرده استرسی و گوشه گیر که هیچ ذوقی نداره....هرجا میرم میگن خیلی با همسنات فرق میکنی.....بخدا دارم دق میکنم 

مادرشوهر منم همینجور بود گاهی از بس حرفاش تکراری بود و طولانی میشد من میرفتم تو یه عالم دیگه اصلا گو ...

خب عزیزم اون مادر شوهرت بوده من مامانمه جدا از اینکه اذیتم دلم برای خودش میسوزه که داره خودشو تباه میکنه دوست دارم کمکش کنم میگم اینو گوش کنم دیگ تموم میکنه ولی نه تموم نمیشه اونقد میره جلو تا گریه هم بکنه

خب عزیزم اون مادر شوهرت بوده من مامانمه جدا از اینکه اذیتم دلم برای خودش میسوزه که داره خودشو تباه م ...

خب سریع بحث رو عوض کن

یه بحثی که میدونی علاقه داره و توجهش رو جلب میکنه بیار وسط

نکات آشپزی، خیاطی ، گل و گیاه هرچی