2733
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14149 بازدید | 1729 پست
سلام عزیزم شما پریشب خصوصیات منو گفتید درست بود میشه بهم بگید ایا من به زودی دندونام ارتودنسی میشن ...

اره جور میشه برات تا ۶ماه آیندخ اما خودتم پیگیرش باش چون یدفعه یادت میاد باز بیخیال میشی

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حسین و سعیده اشتی دارن؟ 

قبلا جوابتو دادم؟

اره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
به نظر شما آقای د کسی توی دلش هست؟ با کی ازدواج میکنه؟

نمیدونم حقیقتا 

عاقا لطفا نظرتو درباره بچه دارشدن منم بگو

اواخر امسال یا اوایل سال بعد 

اره جور میشه برات تا ۶ماه آیندخ اما خودتم پیگیرش باش چون یدفعه یادت میاد باز بیخیال میشی

اره واقعا درست گفتید چون یه دفعه به شدت پیگیر میشم و فشار میارم که برم بعد دوباره شل میگیرم و پولایی که جمع کزدم خرج میشن

جالبه حستون به من قویه😄♥اگه چیزای دیگه حس کردید ممنون میشم بگید

بخوان که زن از رنج‌هایش قوی‌تر است.🌬✨
نه اخه هر کی ک جواب میده من اسکرین میگیرم بعدن به عنوان حس ششم اعلامش کنم😁😁😁 فکر کنم اولین باز ب ...

به به همینقدر باهوش😂😂😂

2706