2733
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14187 بازدید | 1729 پست
باشع یکم حرف بزنیم منم خسته شدم نیاز دارم ب صحبت

تو رو خدا میشه جوابمو بدین حالم خوب نیست من دیشب از شما در مورد برگشتش پرسیدم گفتین برمیگرده دلتنگه ولی این داره می‌ره 😭ببینید حرفاشو نظرتون چیه 

تو رو خدا میشه جوابمو بدین حالم خوب نیست من دیشب از شما در مورد برگشتش پرسیدم گفتین برمیگرده دلتنگه ...

تو رو خدا هرکس حسش قویه بگه با توجه به حرفاش واقعا برمیگرده دیونه شدم 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو رو خدا میشه جوابمو بدین حالم خوب نیست من دیشب از شما در مورد برگشتش پرسیدم گفتین برمیگرده دلتنگه ...

البته شما گفتی برمیگرده پیام میده من گفتم بله 

نمیدونم این حجم از عصبانیتش از چیع ؟من فقط میدونم نباید جلوی این آدمو بگیری یا خودتو ضعیف نشون بدی چون خوشش نمیاد

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
شمابامادرشوهرتون مشکل دارید انگار درونی نه ظاهری.یه دوره ام افسرده شدی بدجور

ببخشین ی سوال داشتم ، من ازدواج دوممه، شوهر زن سابقش رو طلاق داده، البته اونم شوهر کرده ، و بچه داره ک‌من نگه میدارم، دو ساله سراغ بچه نمیگرفت، الان همش میخواد بچه رو ببینه، علتش چیه؟ واقعا بچه رو میخواد یا میخپاد شوهرشو نشون بده؟ اون روزی ک بچه رو می‌بریم دادگاه باهاش میره یا نه؟ 

قبلا نفقه هاشو بخشیده بود تا شوهرم طلاق بده، بعداز طلاق دوباره شکایت کرده نفقه رو میخواد نزدیک ۱۰ ملیون، بنظرتون تو این دادگاه نفقه ب نفع شوهرمه یا زنه؟ نفقه رو  میده یا شامل نمیشه؟

شوهرم هر نه ماه یک بارسکه میده، توافق میکنن؟ یا تا آخر عمر میدیم؟

شوهرم اعتراض کرده هر ۲ سال یکبار بدیم سکه رو، قبول میشه یا نه؟

ببخشید توروخدااااا 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
یعنی بزارم بره ؟ آره درسته گفتین تا دو هفته دیگه برمیگرده 

ببین جدا از حسم میگم خاهرانه میگم چون بهت حس خوبی دارم این عصبیه بزور میتونی جلوشو بگیری؟وقتی نخاد نمیشه نمیدونم مشکلتون چبه بهم ربطی هم نداره  اما دست نیافتنی باس 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببخشین ی سوال داشتم ، من ازدواج دوممه، شوهر زن سابقش رو طلاق داده، البته اونم شوهر کرده ، و بچه داره ...

نمیدونم ببخشید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین جدا از حسم میگم خاهرانه میگم چون بهت حس خوبی دارم این عصبیه بزور میتونی جلوشو بگیری؟وقتی نخاد ن ...

ممنونم از حس خوبتون شما لطف دارین نه عصبی نیست ولی وقتی بخواد کاری وبکنه می‌کنه حرفش معمولا یکیه از حرفاش چی میفهمید؟

ببین جدا از حسم میگم خاهرانه میگم چون بهت حس خوبی دارم این عصبیه بزور میتونی جلوشو بگیری؟وقتی نخاد ن ...

عزیزم میشه به منم بگید کی با عشقم ازدواج میکنیم ؟؟؟؟

نمیدونم چیشده که امضام پاک شده🤔      پس دوباره میذارم..   امروز جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳ بازم از نی نی سایتی های عزیز میخوام برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون دعا کنن ..زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه .با دل های پاکتون لطفا واسم دعا کنید .ممنون ❣🌹

حس ششمی های عزیز لطف کنه یکیتون به من بگه کی به عشقم میرسم .ممنون میشم تروخدا جوابمو بدین ..؟؟

لطفا یه نفر هم لایکم کنه

نمیدونم چیشده که امضام پاک شده🤔      پس دوباره میذارم..   امروز جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳ بازم از نی نی سایتی های عزیز میخوام برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون دعا کنن ..زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه .با دل های پاکتون لطفا واسم دعا کنید .ممنون ❣🌹
2706