2733
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14186 بازدید | 1729 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا من میگی ارشدمو شهرودانشگاهی ک میخام میارم؟؟ دبیری قبولم؟؟؟ ماه یافصل تولدم کی ازدواج میککم

بله ، بله ، حس میکنم متولد فصل گرما یا تابستان هستی ، در زمینه تحصیل موفق میشی ازدواج سه سال آینده برات حس میشه

کاربری دست دونفره
در مورد منم بگو عزیز

تاپیکاتونو خوندم نمیدونم مشکلتون چیه ولی قلبم این رو حس کردم از نذر آبی که کردید حاجت میگیریدو بزودی تا اربعین کربلا میرید چون حلقه اتون رو نذر حضرت عباس کردید.نمیدونم حاجتتون چیه ولی حس میکنم خیلی هواتونو دارن پس بی قراری نکنید.

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
لطفا در مورد منم بگو

شما ان شاالله آخرتت درخشانه امیدوارم اینطور باشه.یه حس قلبی بهم گفت وگرنه ادعایی ندارم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عزیزم اگه حستون در مورد زمان هی خوبه، می شه زمان ازدواج منم حدودی بگین؟ و ویژگی هاش همسر آینده رو&nb ...

زمان ازدواج شما نزدیکه گلم یا امسال یا تا سال آینده ، طرف رو میشناسید غریبه نیست ، قدبلنده و خوش استایل موهای قهوه ای و خوش حالتی داره و اکثرا لباس رسمی یعنی پیرهن و شلوار میپوشه ، عادت داره آستین های پیرهن رو تا میزنه تا پایین آرنج 

کاربری دست دونفره
عزیزم برا منم بگو چی حس میکنی واسه دو یه ماه آیندم ؟

نمیدونم ولی حس میکنم نترسید بخیر میگذره حدیث کسا ام بخونید

نمیدونم ولی حس میکنم نترسید بخیر میگذره حدیث کسا ام بخونید

ممنون❤️

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2706