2752
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14186 بازدید | 1729 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا جواب منو نمیدی😕 ی حس ششمی درمورد من جواب بده ۱-برادرم ترک میکنه؟ ۲-چند تا بچه خواهم داشت؟ ۳ ...

برادرت تا یسال دیگ ترک میکنه

۲تا بچه خاهی داشت راجب شوهرت نمیدونم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من  چه رشته ای قبول میشم فرهنگیان یا چی؟

فرهنگیان

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
میشه واسه منم بگین

بفرمایید؟

شمابامادرشوهرتون مشکل دارید انگار درونی نه ظاهری.یه دوره ام افسرده شدی بدجور

@دخترانه۵۹   سلام عزیزم من معلم میشم یا خیر؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه و قصد و هدفش چیه؟من چه زمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهریش و شغلش چیه؟مرسی عزیزم

2706