2733
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14124 بازدید | 1729 پست
واقعا اینطوریه ؟ اصلا نمیتونم تصور کنم آینده ای دارم در این حد ناامیدم  میشه بگی چی حس می‌کنی ...

دختر انقد بی انگیزه ایی ک نگوووو چرا این ناامیدی از کجا میاد؟کنکور قبول میشی ازدواجت عالیهههه ۲تا بچه خاهی داشت شاغل میشی اینا قشنگ نیس؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
میشه بگی حسش بهم چیه ؟ ازدواج داریم ؟

این چیزا رو نمیدونم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمابامادرشوهرتون مشکل دارید انگار درونی نه ظاهری.یه دوره ام افسرده شدی بدجور

ح دوسم داره؟

امسال ادامه تحصیل میدم و میرم دانشگاه؟

کلا چجوری ادمیم؟

لطفاً جواب بده برات آیت الکرسی میخونم

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔
2731
کی ازدواج میکنم شغلش چیه 

شغلش آزاده تا ۱سال دیگ

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740
علیرضا میاد خاستگاریم؟اگه اره چندوقته دیگ میاد

نمیدونم شما بداخلاقی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706