2752
2734

پارتنر و شوهر منظورم نیست الان 

بقیه آدما دوست آشنا فامیل 

با چه آدمایی دوست میشین تو دیدن اول؟ یا کلا 

ملاک اولتون خوشگلیه ؟ 

مثلا اگه طرف خوشگل بود سعی میکنید دوست بشین بعد حالا اخلاق طرف ؟

جان خودتون راست بگین قهرمان بازی درنیارین 

مثلا من خودم طبق ی تجربه ای که داشتم 

ی دوستی دارم داشتم ینی خیلی از لحاظ ظاهری خوب بود 

ولی بعد ی مدت دیدم اخلاقش خیلی گنده حسود دروغگو خود برتر بین و اینا ،دیگه از چشمم افتاد 

اون ظاهرش اصلا برام اهمیت نداشت 

اما یکی هم بود ظاهر کاملا معمولی اما اخلاقش تقریبا خوب بود و اون آدم دومی همیشه ترجیحمه .

من خودم خوشگل نیستم واقعا و همش حس میکنم زشتم 

معمولی رو به پایینم حس میکنم 

بخاطر این حالم بده میگم آدما اول قیافه طرف براشون مهمه ،پس منی که خوشگل نیستمو قطعا ترجیح نمی‌دن برای دوستی هاشون

تو رابطه دوستی های خانوم ها هم این مسائل مطرحه؟

صادقانه بگین 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731

شخصیت برام مهمه

آدم زیبا ببینم‌جذبش میشم برای چند ثانیه اول بعد به رفتار و حرف زدنش که یه جورایی معرف شخصیتشه نگاه میکنم 

خوب بود ادامه میدم نبود نه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

ملاکم خوشگلی نیست ملاکم تمیز بودن طرفه

مثل خودم به خودش برسه اهل تیپ و ظاهر باشه

وای خدایا یه بار مادر دوستم دعوتمون کرد برای مراسم سفره نذری با مامانم رفتم اونجا یه زنه بود زن دایی دوستم میشد یعنی خدا شاهده فک کنم تو عمرش حموم نرفته بود بوی تند عرق میداد با هر بار تکون خوردن بوش میومد سمتمون 😰🤢

سردرد گرفتم از بوش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫