2752
2734
2731

میتونم توی دستگاه بهش شیر بدم؟

چشم بندش باید چند لایه باشه؟ من پارچه رو چند لا میکنم ، میشه؟چند ساعت باید بمونه ؟

ب دکترش الان دسترسی ندارم ک بپرسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اول قدمش مبارک

دوم نگران نباش قطره از داروخونه بگیر و بده

سوم هر چی بیشتر شیر بخوره بیشتر جیش کنه زودتر خوب میشه شنیدم شیرخشک خوبه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

من حجامت کردم پسرمو روز هشتم

و ترنجبین دادم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
اول قدمش مبارک دوم نگران نباش قطره از داروخونه بگیر و بده سوم هر چی بیشتر شیر بخوره بیشتر جیش کنه ...

ممنون عزیزم

قطره دادم دو روز فرق نکرد

اتفاقا ادرار و مدفوعش زیاده 

اما گاهی بنظر میاد زردی اش کم شده

گاهی هم برعکس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش عزیزم 

پسر منم با زردی۱۴ دستگاه گرفتیم براش 

سه روز توی دستگاه خوابید 

فقط حتما طبق دستور العمل انجام بده بچه رو زیاد یا کم زیر دستگاه نذار 

هر دو ساعت حتما خارجش کن ، شیر بده

روی دستگاه خودشون یه چشم بند بهتون میدن  

بدنش رو مرتب با پنبه و کاسنی تمیز کن 

خودت خنکی بخور 

و حسابی بهش شیر بده هر چی بیشتر شکمش کار کنه روده ها زودتر پاکسازی میشن و کبد شروع به فعالیت میکنه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
میتونم توی دستگاه بهش شیر بدم؟ چشم بندش باید چند لایه باشه؟ من پارچه رو چند لا میکنم ، میشه؟چند ساع ...

پسر من زردیش رو 21بود ...ببر بیمارستان بستری کن ..پسر من 2روز اونجا بود زردی 6درجه اومد پایین ...اما با دستگاه خونگی 1درجه ....دکتر من گفت دستگاه خونگی الکیه

دختر من ۱۷/۶بود زردیش

اول دکترش سونوی کبد

ازمایش تیرویید و ازمایش عفونت نوشت گفت اگه از اینا نباشه از شیر مادره ک‌نگرانی نداره.دخترم س روز تو دستگاه موند دوساعت تو دستگاه بود ۴۰ دقیقه بیرون دستگاه.تو دستگاه یسره بهش سیر میدادم.خودمم خنکی میخوردم امااا بازم پایین نیومد تنها چیزی ک ب ما کمک کرد حجامت پشت گوش بود عین اب رو اتیش بود

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
از گوشش؟  ترنجبین ضرر نداره؟

آره

نه اصلا .من تا دو هفته روزی چند قاشق میدادم.هر چند ساعت یه قاشق

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706