2752
2734
عنوان

غلط املایی هایی که زباد تو سایت میبینی بگو😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2213 بازدید | 206 پست

اون   لحضه خیلی رو مخمه

حتی واسش تاپیک هم زدم لحظههههه درستههه نه لحضه😑🤦🏻‍♀️

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

تایپینگ😐

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2731

بارها این رو دیدم به جای اصرار ، اسرار مینویسن اینا حتی یه شکل هم خونده نمیشن  اِصرار یعنی پافشاری،  اَسرار یعنی رازها 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
مشمبا  بسته دیگه

بسته ن بسه😂

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

من همیشه مینوشتم حاضر بعد یه سری رفته بودم مدرسه لیست حاضری ها رو دادن من پر کنم اینجوری نوشتم معاون مدرسه جلو همه باهام دعوا کرد که هنوز یه حاظر بلد نیستی بنویسی درستش حاظره از اون به بعد همین مدلی مینویسم

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
بسته ن بسه😂

منم غلط املاییشو نوشتم

یه دختر خاله دارم استوری می‌ذاره دیگه بسته خسته شدم از زندگی دلم میخواد گزارششو بدم از اینستاگرام کلا پیجشو ببنده😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

اصرار و اسرار رو اکثرا باهم اشتباه میگیرن... 

اصرار (یعنی مداومت کردن بر چیزی )

اسرار ( از سِر میاد .. به معنی راز ها)

گذاشتن ... میگذارم‌...  ( اکثرا با  این (ز) مینویسن که غلطه )

ذوق ( یه بار دیدم یکی نوشته بود زوق ) 

زیاد دیدم غلط املایی ... ولی هیچ وقت به روی کسی نمیارم😅 آخه هیچ کسم با ظرفیت نیست .. بخوای بگی برمیگردن یه توهینی هم بهت میکنن .. والا ... 

2706