2733
2734

سال دیگه دوتاتولدداریم یکی تولدبچه حسین(بچه من)یکی هم تولدبچه خواهرشوهرم منم خیلی ناراحت شدم اخه من بچه نمیخوام چرادست ازسرم برنمیداری اماهیچی نگفتم هیچی محلش ندادم

درسته‌.ولی خوب اونم مادره دوس داره نوه شو ببینه

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

چند ساله ازدواج کردی؟ 

همون باید محل ندی نشنیده بگیری چون جواب دادنم فایده نداره

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2731
آخه حسین! یعنی توقع داره پسرم بیاری  وای خدا اعصاب فولادی میخاد با اینا سرو کله زدن

حسین اسم شوهرشه فک کنم🤦🏻‍♀️

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

عزیزم دهن مادرشوهر و اقوام شوهر هیچوقت بسته نمیشه مادرشوهر من تا وقتی بچه نداشتم مدام میگف باردار ک شدم گف از دعا من بود ب دنیا اومد هزارتا حذف چرت میزد فلانش کن قنداقش کن اسمشو این بزار لباسش تنگه لباسش گشاده چرا لاغرها چرا حرف نمیزنه چراع راه نمیره اووو انقد از مفت میداد 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

راس میگی ادمو خسته میکنن منو هم دور بری ها وقت میبینن بچه نداری چرا نمیزاری 

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
2706