2752
2734

دخترهستم.۲۵سالمه.۱۸سالگی دوماه عقدبودم.جداشدم.خواستگارم۴۱سالشه تُرک زنجان هستش.رئیس شرکتی هستن ک عموم کارمیکنه.عموم گفته پسرخوبی هست خانوادش اصالت دارن و خودش.از لحاظ مالی خونه ماشین داره،وضعش خوبه کلا.منتها میگه نمی‌خوام زنم شاغل باشه که خونه بیادخسته باشه.ولی من حقوق خوندم.ترم۷هستم.دارم کلاس حسابداری میرم.کار کنم بعنوان حسابدار و تو این زمینه.من شهرستان زندگی میکنم.تا حالا باکسی قبل ازدواج ناموفقم و بعد اون با پسری دوست نشدم.تا الان خواستگار زیادی داشتم یا خونه یا ماشین یا کار نداشتن جواب منفی دادم حتی نزاشتم بیان خواستگاری چون چشمم ترسیده نمی‌تونم اعتماد کنم.عموم به پسره شرایطم گفته پسره گف مشکلی ندارم.من پسره رو ندیدم حرفم نزدم فقط اینارو از پدرمادرم شنیدن.موندم چیکارکنم.از یک طرف اوضاع مالی کارش خوبه.از طرفی ۴۱سالشه اختلاف سنی زیاده.بعدشم عموم پرسیده چرا تاحالا ازدواج نکردی گف میخواستم خودم جمع جور کنم بعد ازدواج کنم.موندم چیکارکنم.میترسم بگم نه،خواستگاری دیگه بیاد وضعش اوکی نباشه

خیلی زیاده اختلاف سنی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

چون توعقد جدا شدی انقد خودتو دست پایین نگیر اختلاف سنی زیاده

هم سن منی قدر خودتو بدون 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اختلاف سنی برام واقعا مهمه 

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

اختلاف سنی بسیار زیادهههه

یکم دیگ سنش بالاتر بره انگار باباته تو خیابون داره باهات راه میاد

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

اختلاف سنی برات مهمه؟

کسی چیزی ازش ببین بلکه خوشت امد

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2706