2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم با دارو هم حل نشد 

آخه افسرگی این طوریه که همش نا امسده میگه هبچی درست نمیشه خوراکش خیلی  کم شده لاغر شده گریه میکنه  اصلا حرف نمیزنه همش ناله میکنه این از نوع شدید هس داروشم نمیخوره نگرانشم

میشه برای رسیدن به آرزوهام یدونه صلوات مهمونم کنی😊😄
2731
من دارم با دارو هم حل نشد 

عزیزم من خیلی وقت دارم چن بار سرخود قرصامو قط کردم بدتر شدم گشتم دنبال ی دکتر خوب خدا خیرش بده قرصاش برام افتاد یکم بهتر شدم یکمم خودمو زدم ب بیخالی .خودتم باید سعی کنی هیچ ارزش نداره ادم خودشو بخاطرش عذاب بده خیلی سخته ها خیلی ولی باید یجور کنار اومد 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
2740
من یکم زندگسم از حالت عادی خارج شده قرص فایده نداش روم شاید مشکل از زندگی من بود

ماله من کلا خارج شده بود بخدا یجور مریض شدم ک ارزوی مرگ میکردم چن روز نشستم هی فکر کردم دیدم نه چیزی عوض میشه نه مشکلی حل کم مونده بود تیمارستان بستریشم ولی بخودم اومدم فقط میگم بیخیال خدا هس .هواسمو پرت میکنم زیاد اذیت نشم الان یعنی یکم بشینم توو خودم برما میدونم دیوونه میشم ولی زود بخودم میام .انشاالله مشکلت حل بشه گلم زیاد سخت نگیر اخرش میمیریم پس بیخیالی طی کن 💖

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
2706