2752
2734

دوسش دارم اونم همینطور از الان فکر میکنم فقط یع سال دیگه تو مدرسه همیم بعد اون چی? مثل یه مادر مراقبشم بلایی سرش نیاد اون خیلی درس خونه من نه امروز زنگ زدم ۳۰ دقیقه حرف زدیم گفت می‌خداد تیزهوشان ثبت نام کنه هم ناراحتم هم خوشحال نمیخوام آینده خراب بشه ولی خوب دیگه پیش همم نیستیم کلن عادت ندارم ثبت پسرا برم یا وابسته شون باشه نه مهم نیستن برام... آدم اصلا وابسته ای نیستم ولی خیلی تازگیا به این رفیقم وابسته شدممم

2731
بخاطر شرایط بلوغ و نوجونیه  سعی کن مثل دوستت تمرکزت رو روی ایندت بزاری  انشالله دوستیتون ...

اره ولی الان م اذیت میشم... آرا خوبیش اینه باعث انگیزه شده ولی حتی فکر میکنم رفیق جدید پیدا کنم یا ابن نباشه اذیتم میکنه

چند سال دیگه حتی یادت نمیاد با این آدم دوست بودی 

جدی میگی؟ من دارم داغون میشم از شدت وایسنگی ب دوسنم..کلاس‌نهمم و اونکلاس هشتمه..پارسال باهم توی یک سروبس بودیم و صمیمی شدع بودیم.. امسال من ازاین مدرسه‌میرم و اون اینجا میمونه..چجوری با دلتنگیش کنار بیام؟ همش چشام دنبالشه .دلم‌میخاد تا ابد رفیقم باشه باهم بیرون بریم‌چت کنیم ولی‌نمیشع اصن..حس میکنم اون منو دوس نداره..داره  هااا ولی نه ب اندازه من

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
فراموش میکنی تمرکز کن روی درسات اینده ات

جدی میگی؟ من دارم داغون میشم از شدت وایسنگی ب دوسنم..کلاس‌نهمم و اونکلاس هشتمه..پارسال باهم توی یک سروبس بودیم و صمیمی شدع بودیم.. امسال من ازاین مدرسه‌میرم و اون اینجا میمونه..چجوری با دلتنگیش کنار بیام؟ همش چشام دنبالشه .دلم‌میخاد تا ابد رفیقم باشه باهم بیرون بریم‌چت کنیم ولی‌نمیشع اصن..حس میکنم اون منو دوس نداره..داره  هااا ولی نه ب اندازه من

.بنظرت چیکار کنم‌فراموشش کنم؟ دلم‌میخاد برم دهم کلی رفقیق پیدا کنم . ولی دلم‌براش‌خیلی‌تنگ میشع..منی ک هر روز میبینمش و میدیدمش دیگ نمییبینمش

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
جدی میگی؟ من دارم داغون میشم از شدت وایسنگی ب دوسنم..کلاس‌نهمم و اونکلاس هشتمه..پارسال باهم توی یک س ...

عزبزم ای کاش منم الان همین تو بودم و وقتمو به جای رفیق بازی صرف آینده م میکردم 

هیچکس اندازه ی خودت مهم نیست 

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...
ولی دیر یا زود میفهمی رفیق واقعی کمیابه  اونم برا ما دخترا مخصوصا وابستگیت رو کمتر کن من از ر ...

اخه من اینو چندسال میشناسم از همون کمیباباست برا همینه اینقدر دوسش دادم وگرنه من آدم اجتماعی هستم کل بچه ها مدرسه رو میشناسم با همه نوع از بچه ها ارتباط داشتم چرا اونا برام مهم نیستن؟

متاسفم .قراره ب بدترین شکل دلت بشکنه و خودت بشکنی .میفهمی ک یروزی داشتی اشتباه میکردی الان نمیفهمی وقتی دلت شکست میفهمی.اونموقع دیگه ب هیچکس همچین حسی نداری.ادما همه یروزی میرن مطمئن باش اونموقع فقط خودت میمونی خودت این قانون زندگیه وقتی زیاد محبت بت میشه زدی میشی .من اینو درکش کردم .روزی مثل تو بودم الا ب بدترین صورت شکستم.ولی خوشحالم ک این چیزا رو زود فهمیدم ک ضربه های بیشتری نخورم.این طبیعته انسانه فک نکن مقصرش تویی همه همینطورن همه ی انسان ها.میدونم ک تو دلت بجز مهربونی چیزی نی و همرو از دوس داشتن انجام میدی.اینارو ب عنوان تجربه بت گفتم.مراقب خودت باش ب هیچکی تو زندگیت وابسته نشو ب بدترین صورت خواهی شکست.از تجربم استفاده کن.و مواظب دلت باش💖

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2706