2733
2739
عنوان

احساس تنهایی میکنم

172 بازدید | 14 پست

همه دوستام ازدواج کردن بچه دارن 

حتی دخترای کوچیک تر از من بچه دارن 

اوناییم ک مجردن تو سن من تو رابطه جدی هستن 

ولی من اصلا نه پیشنهادی دارم نه خواستگاری 

بخدا قیافم خوبه 

بخدا تیپم خوبه

ولی اصلا نمیدونم مشکل کجاس 

شاغلم 

تو اجتماعم

شرایط خوبی دارم 

خانواده خوبی دارم

ولی هیچکس منو نمیبینه 

فک کنم خدا یادش رفته منم نیاز ب ی ازدواج خوب دارم 

۲۷ سالمه 

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داری رویای منو زندگی میکنی

حسرت چیزی رو نخور بهترین کار رو کردی ک ازدواج نکردی

تا محدود نکردنت از زندگی لذت ببر

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
2731

ان شاءالله بخت خوب نصیبت میشه

درسته ازدواج کنی خیلی خوبه اما هرکسی نو شرایطی که هست امتحان میشه مثلا من ۲۳ سالگی ازدواج کردم ۳۱ سالگی جدا شدم دوتا سقط داشتم دیگه هم بچه دار نشدم

مجدد ازدواج کردم با مردی که دو بچه از زندگی سابقش داره

خب اذیت های خاص خودمو میشم نه اینکه ناراضی باشم بازم شاکر درگاه خدا هستم...

شاید شما تو این شرایط های ما میفتادی خیلی اذیت می‌شدی پس باید بگیم خدا نخواسته شما و خانواده ت بخاطر این قضایا اذیت بشی اینا لطف خدا حساب نمیشه ؟! ... گاهی باید نیمه های خالی و پر لیوان رو باهم ببینیم

یعنی منم الان باید به حال شما حسرت بخورم نه باید بگیم توکل به خدا الخیر فی ما وقع

برات آرزوی خوشبختی وعاقبت بخیری میکنم گلم   

مطمئن باشید همسر خوبی نصیبت میشه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
ان شا الله به وقتش اونی که در شأن و شخصیت شماست سر راهتون قرار میگیره 😊🌹

همش میگن وقتش وقتش 

وقتش کیه دیگ 

وقتی شد ۴۰ سالم یا ۵۰ سالم 

چجوری امید داشته باشم وقتی تا الان هیچ خواستگاری نداشتم چجوری ممکنه یکی بیاد ک حالا اصن معلوم نیس چجوریه 

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
2740
شاید ب موقعش از اونا شرایط بهتری برات پیش بیادخدارو چی دیدی

همش میگن وقتش وقتش 

وقتش کیه دیگ 

وقتی شد ۴۰ سالم یا ۵۰ سالم 

چجوری امید داشته باشم وقتی تا الان هیچ خواستگاری نداشتم چجوری ممکنه یکی بیاد ک حالا اصن معلوم نیس چجوریه 

همش میگن وقتش وقتش  وقتش کیه دیگ  وقتی شد ۴۰ سالم یا ۵۰ سالم  چجوری امید داشته باش ...

ازدواج نکردن خیلیییییی بهتر از ازدواج ناموفق هستش در ضمن من خودم پسرم دارم پسرای اطرافم و میبینم اکثرا متعهد نیستن اکثرا دنبال خوشگذرونی هستن...زندگی تو بکن خواهرم از لحظه لحظه اش لذت ببر این فکرا رو هم نکن صبور باش بزار یه آدم حسابی بیاد

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...

من هم همین فکرها رو می کردم در سن شما...

ولی بخت من نزدیک ۴۰ سال رسید...خدا رو شکر می کنم موردهای قبلی جور نشد موردهایی که فکر می کردم خیلی خاص هستند و ناراحت میشدم که جور نمیشد...ولی تقویم خدا از همه بهتره....خدایی که برای وسط هسته خرما یه خط گذاشته حواس ش به شما هست شما هم حواس ت به بنده های گرفتار خدا باشه.

من شوهر م رو مدیون دعای یه آدم گرفتار مستأصل می دونم

منم شرایطم تقریباً مثل توعه دوره های سوده هروی رو شرکت کردم دست و پا شکسته انجام دادم 

دو سه تا پیشنهاد داشتم اما خوب نبودن 

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

فکرت خیلی در گیر این موضوع هست یه مدت بیخیال شو ، برو تو اجتماع بگرد برو تو کلاس هایی که خانم ها زیاد شرکت می کنند مثلا فنی حرفه ای یا آرایشگری که به چشم بیای دیده بشی! اصلا بهش فکر نکن به یکسری چیزها هر چی بیشتر فکر کنی ازت دور میشه مثل پول یا خواستگار! توکلت به خدا باشه از خدا بخواه که یه آدم با معیار های خودت سر راهت قرار بده. من ۲۰ سالمه حتی یه دونه خواستگار هم ندارم در صورتی که همکلاسی هایم یا دختر های فامیل پشت سر هم خواستگار دارند و ازدواج می کنند! خب دیگه چیکار می تونم بکنم به جز صبر کردن.

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
2706