2752
2734

من کلا بدون شوهرم نمیرم خرید لباس،دو سه بار یه چی خیلی چشممو گرفته خریدم وقتی پوشیدم انقدر ایراد گرفته و گفته زشته بهت نمیاد لباسا همونجور مونده ته کمد.

دیروز روز دختر رفتیم آبجیم واسه خودش لباس بخره دو تا مانتو چشممو گرفت انقدر دوست داشتم گفتم ولش میخرم باز ایراد میگیره فقط پولم حروم میشه.

اینم بگم دوتامون حجاب برامون مهم نیست یعنی از نظر کوتاهی یا جلو باز بودن و اینچیزا رو لباسا ایراد نمیزاره،فقط میگه چیه آخه اینو خریدی به درد نمیخوره بهت نمیاد...

هیجوقت نگفته زشته یا... بگه نپوش و...

اما خودم همیشه نظر میگیرم، چ برا خودم چ برا بچه ها

بعد یه جمعبندی میکنم میخرم

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
2731
هیجوقت نگفته زشته یا... بگه نپوش و... اما خودم همیشه نظر میگیرم، چ برا خودم چ برا بچه ها بعد یه جم ...

آخه مثلا دیروز با آبجیم بیرون بودم خیلی دوست داشتم بخرم ،شوهرم سرکار بود نشد نظر بپرسم گاهی آدم شوهرش در دسترس نیست یه چی میبینه دوست داره بگیره

آخه مثلا دیروز با آبجیم بیرون بودم خیلی دوست داشتم بخرم ،شوهرم سرکار بود نشد نظر بپرسم گاهی آدم شوهر ...

اره خب، ولی کلیتشو میدونی

مثلا میگم، میدونی شوهرت از لباس قرنز خوشش نمیاد،‌چهارخونه هم دوست نداره، بجاش مثلا سرمه ای و ساده دوستداره، خب طبق همون میگیری.

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛