2752
2734

یه تعداد تست تعیین کن بعد تو یه تایم مشخصی بزن 

سعی کن‌کم کم تعداد تست ها را ببری بالا و تایم رو کمتر کنی

اینطوری سرعتت میره بالا

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱

سعی کن تست زمان‌دار بزنی( نه صرفا بر اساس کنکور اولاش زمان بیشتری بگذار) کم کم باعث میشه بعضی جاها حفظی بری بعضی جاها بدونی کدوم سوال رو بعداً حل کنی ( مثلا آخر  وقت ) و سعی میکنی سریعتر حل کنی. 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول به مسائل مسلط بشو و روی درست حل کردن تمرکز کن. بعد روی زمانبندیت کار کن. گرچه توی مدتی که روی درست حل کردن وقت میذاری زمانبندیت هم خودبه خود درست میشه. جوری که باور نمیکنی.

پس فقط تمرین کن

وقتی تند حل میکنم اشتباهم زیاد میشه

اول روی مباحث مسلط شو تست زیاد بزن بعد کم کم شروع کن تایم بندی

اول از تایم زیاد بعد کم کم که مسلط شدی تایمشو کمتر کن 

موفق باشی 

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱