2733
2734

پسری هست همکارمه ۵ سال دوستیم (معمولی) اوایل میدونم علاقه داشت بهم ولی من قبول نکردم الان رابطمون در حد دوست 

من حدود دو سه هفته پیش باهاش رفتم بیرون البته یه کافه ای نشستیم و قهوه خوردیم حتی نذاشتم بیاد دنبالم یا برسونتم 

اهان اینم بگم بعد کافه که داشتیم بلند میشدیم کفت خوشحال شدم بعد ۵ سال اومدی باهام بیرون خودم یجوری شدم بنده خدا حس ناراحتی بهم دست داد

بماند که مثل همیشه حواسش خیلی بهم هست روز معلم اولین نفر تبریک گفت روز دختر هم اولین نفر خودش پیام داد و تبریک گفت زنگ زد 

حالا زنگ زده که الان ماشینمو از ایرانخودرو تحویل گرفتم میخوام تو ببینیش اولین نفر حداقل بیا دم خیابون ببینش😂

بنظرتون هنوز حس دوست داشتن و اینا داره؟؟؟؟

2731

بعید میدونم حس من ک میگ فقط برا تفریح تو رو میخاد تا برای یک عمر زندگی والا من دوبار با شوهرام ازدواج کردم موقع آشنایی برا همون اینو میگم رو حس ششم قوی و علم غیب و اینا نذارید پلیز

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس

پسری ک دوست داره از نظر علم روانشناس ته تهش دگ خیلی طول بکشه ولی در اصل سه ماهه میاد رسما خواستگاری بدون اینو گلم و در مورد این آقا  رابطه اصلا از رو دوست داشتن و علاقه و اینکه تورو واس ازدواج میخواد نیس  یچیزی میگم خواهشا طوفان نکنید چون علم غیب ندارم  درسته حس ششم قوی ای دارم ولی حس خوبی از رفتار این آقا نگرفتم میل خودته زندگیه خودته ب من ربطی نداره ک دخالت کنم بگم برو یا بمون باهاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
پسری ک دوست داره از نظر علم روانشناس ته تهش دگ خیلی طول بکشه ولی در اصل سه ماهه میاد رسما خواستگاری ...

متوجه منظورتون هستم و‌ حتما بیشتر بهش فکر میکنم راستش همون‌ دو سال اول خواستگاری هم‌ اومد و‌ رد کردم البته بهونم درس و دانشگاه بود‌و کلا خانوادش هم میدونن 

و یچیزی هم‌ این که ما اصلا رودررو با هم صحبت نکرده بودیم تو این ۵ سال دوسه هفته پیش برای اولین بار حرف زدیم حضوری 

متوجه منظورتون هستم و‌ حتما بیشتر بهش فکر میکنم راستش همون‌ دو سال اول خواستگاری هم‌ اومد و‌ رد کردم ...

درسته متوجه ام چی میگی ولی اگ واااااقعا میخواست حتما خیلی خیلی پیگیر میشد طی این ۵ سال تلاشش و دوباره می‌کرد ولی خب دگ بقیش بماند چون فقط انگار خودمو خسته میکنم و اینک فقط ب حسم اعتماد کن ضرر نمیکنی ولی اگ دوس داری ی تیری تو تاریکی بزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40