2733
2734
عنوان

کسی تا حالا حلزون خورده؟؟

146 بازدید | 30 پست

بچه ها نوشته حرامه ولی واقعا نمی‌دونم چرت و پرت میگن یا واقعا گناهه، آخه هر چیزی رو میگن حرام. کسی تا حالا خورده ؟ چه مزه ایه؟ چطوری درست کرد؟؟ 

2731

حرامو ول کن عصن 

تو خودت یه تیکه لزج نرمو میتونی بخوری؟؟؟

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

بیخیال...

حلزون چیه که خوردن داشته باشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
کاش این تاپیکو سال بعد در بهمن ماه میزدی      

چرا؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

جدید بود 

عجیب بود 

صبح بکی تامیک زد و گفت وقتی خربزه می خورم انگار حلزون خوردم گفتم مگه حلزون خوردی گفت نه🙄🙄😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706