2733
2739
عنوان

کارفرما عاشقم شده ..چه کنم😐

423 بازدید | 20 پست

توی یه رستوران کار میکنم کارفرما مرد جوان ۳۷ ساله ست که هم معلمه هم رستوران داره ...زن و یه پسر هفت ساله داره اما ظاهرا زندگیش به بن بست خورده با خانومش ...قضیه ی اینکه عاشق من شده رو یه نفر لو داد و امروز پدرش بهم گفت ادرس خونه تون رو پیدا کردم دارم در موردت تحقیق میکنم واسه امر خیر ..گفتم واسه چه کسی لبخند زد و گفت بعدا میفهمی !!!!در حالی که من فهمیدم واسه کارفرماست ..وای خدای من باید چکار کنم ؟؟؟خودم ۳۱ سالمه و مطلقه هستم اما به همه گفتم که ازدواج نکردم !!!😐😐😐😐

اون زن داره اول زنشو طلاق بده بعد عاشق بشه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق گرفته یا نه؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2731

نفهمیدم اخر زن داره یانه

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
2740

اگه جدی حرفشم زد به پای اینکه زندگیش به بن بست خورده و فلان و بیسار گول نخوریا!؟ تا طلاق نگرفتبه هیچ وجه نذار بیاد جلو و شان و احترام خودتو حفظ کن

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

اگر هنوز زن و بچه رو داره وارد زندگیش نشو 

مرد دیدم طلاق گرفته یکسال نشده مجدد ازدواج کرده ولی بعد یکسال دوباره به زن سابقش رجوع کرده و گفته به خاطر بچه م برگشتم و الآنم دو تا زن داره و از هردو بچه

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹

عزیزم اگه هنوز طلاق نگرفته محکم و قاطع نه بگید

چون دیدم اطرافم طرف دادگاهی بودن و درگیر طلاق حتی حکم داشت واسه ازدواج مجدد با کارمندش صیغه شد بعد شش ماه یکسال یه هو با زنش آشتی کرد و این بنده خدا سرش بی کلاه موند تازه یکمم ازش پول واسه کار گرفته بود که اونم پس نداد

الهم عجل لولیک الفرج
2706