2752
2734

بنظرتون لو نمیرم ؟ از کلاسم ک زنگ‌نمیزنن ولی نمیدونممم میترسم

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓
2731

ن عزیزم برو سر کلاست کادوشو بعدا سر ی فرصت مناسب بهش بده ارزش نداره کلاستو بپیچونی بخاطر ی کادو تولد 

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
ن عزیزم برو سر کلاست کادوشو بعدا سر ی فرصت مناسب بهش بده ارزش نداره کلاستو بپیچونی بخاطر ی کادو تولد ...

کلاسم زیاد مهم نیس اخه طراحیه

فقط یه دعا دارم...🌿خدا امید کسی رو ناامید نکنه:)⛓
بله

نگا گلم ی چیزی بهت میگم نمیدونم چند سالته ولی باور کن ارزش نداره اعتماد خانوادتو از خودت سلب کنی!  تو بگو منفی ی درصد ک بفهمن کلاسو پیچوندی بدون اطلاعشون درضمن کلاست مهمتره به کادو دادن اکر دیر تر بدی کادوتو هم دوستت میفهمهه ک براش ارزش قائل بودی ب یادش بودی و اخر بهش دادی بیشتر ب یادش میمونه تا اینکه اینهمه خودتو تو دردسر بندازی و...

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
کلاسم زیاد مهم نیس اخه طراحیه

خب میتونی از مامانت اجازه بگیری اگ اجازه داد برو نداد برو کلاست دیگ 

بله

نکن عزیزم پشیمون میشی هیچ وقت به خاطر هیچ چیز هیچ کس از اعتماد خانواده ت سو استفاده نکن سعی کن تو زندگیت از تجربه دیگران استفاده کنی چون اونقدر فرصت نداریم درس بگیریم خودمون تجربه کنیم 

من پشیمونم تو نکن

لطفا لایک نکنید