2733
2734

دارم گذاشتم توماشین

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
چرا وقتی لامپش روشنه...آب مخزنش هم پره...خاموش میشه؟امکان داره شارژش کم باشه؟؟؟

اره شارزش زود تموم میشه.اگه بعددوبازه دکمه میزنی روشن مبشه حتما مشکل داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2731
اره شارزش زود تموم میشه.اگه بعددوبازه دکمه میزنی روشن مبشه حتما مشکل داره

نه مال منم اینجوریه حالا یا تا یه تایمی ک روشنه خودش خاموش میشه یا شارژش کمه ولی خالیه خالی نیست

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤
نه مال منم اینجوریه حالا یا تا یه تایمی ک روشنه خودش خاموش میشه یا شارژش کمه ولی خالیه خالی نیست

من بکسره روشن نمیذارم.اب وعطر ریختم داخلش.توماشبن یه کوجولو روشن میکنم.تاخالانشده روشن بذارم یهو خاموش بشه.شابد داغ میکنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بکسره روشن نمیذارم.اب وعطر ریختم داخلش.توماشبن یه کوجولو روشن میکنم.تاخالانشده روشن بذارم یهو خام ...

چه عطری می شه داخلش ریخت؟ 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
چه عطری می شه داخلش ریخت؟ 

ازهمین عطرهای گرمی ولی درحد چندقطره کم بااب باید بریزی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مال من ک از اول همینجوری بود نمیدونم والا 

والا یه روز.تازه خریدمش .قشنگ ۲ساعت شارژ شد...الان وسط کار خودش خاموش میشه.یعنی ۳۰ثانیه هم نمی‌مونه...بعدشم انگار قاطی کرده فقط پِر پِر می‌کنه.باز اگه یه ماه کار میکرد....میگفتم خودم خرابش کردم...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
ازهمین عطرهای گرمی ولی درحد چندقطره کم بااب باید بریزی

ما که فقط آب معدنی ریختنی.به این روز در اومد....حالا خدا به داد عطر برسه...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
والا یه روز.تازه خریدمش .قشنگ ۲ساعت شارژ شد...الان وسط کار خودش خاموش میشه.یعنی ۳۰ثانیه هم نمی‌مونه. ...

نه مال من اینجوری نیستتت مثلا پنج دقیقه ک هست خاموش میشه بعد دوباره روشن کنم باز کار میکنه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد❤
2706