2733
2734
عنوان

دوستم اونقدر خوشگله که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 79 پست
ببخشید ولی شعار شعار شعار اتفاقا زیبا و زشت داریم.

منم با شما موافقم

کسایی هستن که خاصن قیافشون و خوشگلن

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
دروغ چرا ولا بعضیا با همه ملاک ها خوشگلن از نظر همه همخوشگلن  از نظر همه سلیقه ها هم خوشگلن

اره یه تعداد حورین فیس شون بی نظیره کاملا بی عیب

ولی در حدی که اسی بگه نیس اسی زشتتتت باشه اون بترکون

2731
ماشاالله بهش. حتما خودتم خوشگلی دیگه ولی قبول نداری. حالا چند سالش هست داداشت؟

نه بابا اصلا منو اون دو قشر متفاوت جامعه ایم... همسانیم تو ته چهره شبیهیم ولی لامصب اون چشما طوسی و آبی بعد من چشمام عنی

اون موهاش طلایی من بازم موهام عنی

اصلا یه سر و گردن بیشتره از منننن

۱۸ حدودا...

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
اره یه تعداد حورین فیس شون بی نظیره کاملا بی عیب ولی در حدی که اسی بگه نیس اسی زشتتتت باشه اون بترک ...

نه قبول دارم امکان نداره آدمی هیچ عضو زیبایی نداشته باشه حتما زیبایی داره منتها ب خاطر زیبایی زیاد دوستش این حس بهش دست داده

نه قبول دارم امکان نداره آدمی هیچ عضو زیبایی نداشته باشه حتما زیبایی داره منتها ب خاطر زیبایی زیاد د ...

دوستامم پیشم این حرفو میزنن که میاییم بیرون همش بهت نگاه میکنن و اینا ولی من که نگاشون میکنم میبینم نه واقعا زشت نیستن فقط اعتماد بنفس ندارن مثل اسی

قبول دارم اینو ولی اعتماد به نفسم ندارم به صورت ذاتی

اعتماد به نفس با تمرین و با روی خودت کار کردن به دست میاد و اصلنم راحت نیست وگرنه همه اعتماد به نفسشون بالا بود چون میبینم کسایی که بعد یک مدت با تمرین جذاب تر میشن

2706