2752
2734

خیلی دلم شکستخ،انقدر گریه کردم که نفسم داره بند میاد،از صبح تا حالا تو خونه تنهام،بلند شدم با کلی عشق شام پختم،ولی شوهرم هنوز نیومده خونه ی مامانشه،زنگ بهش زدم با سردی جواب داد،میترسم،از تنهاییم میترسم،۲ساله بساط زندگیم همینه،هیچکسو ندارم ب جز ی پدرمادر میترسم اگه اونام نباشن چیکار کنم بی کس و کار،خواهر برادر ندارم،شوهرمم که ایننطوری...

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میگی ۲ ساله اینجوره؟حوب شاید نمیخوادت

وقتی خونه میاد خیلی محبت میکنه ولی تو کلِ روز فقط ۱ ساعتشو یماد خونه،بقیه ش پیش مامانش

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚

تعریف کن تو مقصری یا اون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ترس از ترک شدن داری بیشتر 

گریه نکن شامتو بخور جمع کن بشور 

هر وقت شوهرت اومد با ملایمت بگو ک امروز چقد با شوق و عشق برات شام درست کردم ولی تنها بودم بهم نچسبید بدون تو 

بگو دوست دارم کنار هم باشیم نه جدا

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2706