2752
2734
عنوان

کارفرما عاشقم شده😐چه کنم؟

282 بازدید | 16 پست

توی یه رستوران کار میکنم کارفرما مرد جوان ۳۷ ساله ست که هم معلمه هم رستوران داره ...زن و یه پسر هفت ساله ددره اما ظاهرا زندگیش به بن بست خورده بد خانومش ...قضیه ی اینکه عاشق من شده رو یه نفر لو داد و امروز پدرش بهم گفت ادرس خونه تون رو پیدا کردم دارم در موردت تحقیق میکنم واسه امر خزر ..گفتم واسه چه کسی لبخند زد و گفت بعدا میفهمی !!!!در حالی که من فهمیدم واسه کارفرماست ..وای خدای من باید چکار کنم ؟؟؟

بیچاره زنش

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شایدم یه پسر دیگه داره

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

هیچوقت زندگیتو رو خرابه های زندگی یکی دیگه درست نکن، استعفا بده از اونجا و خودتو گمو گور کن تا پیدات نکنه

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

زن داره دیگه نقطه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

معلوم نیست هنوز دقیقا برای چ کسی میخواد خواستگاری کنه

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂