2733
2734

من میخوام ازمایش بدم تا ببینم دلیل لاغریم از کجاس . 

ممکنه با قرص هایی که دکتر برام تجویز میکنه فرق کنم؟ من از اولم لاغر بودم و تصور اینکه بدنم بره روی فرم انگار برام غیر ممکنه !! 

الان کم خونی شدید دارم 

‌‌‌‌

اگه زیر نظر دکتر باشی اره

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2731
منم کمبود زیاد دارم چند وقته قرص مخمر ابجو میخورم خودم حس میکنم صورت و بدنم پر تر شده

چه کمبودهایی ؟ 

من هرچی خوردم نشد 

دیگه باید برم از ریشه درمان کنم . و اینکه موندم ایا با دکتر و تقویت ویتامین ها ممکنه تغییر کنم

‌‌‌‌

چند کیلویی عزیزم منم 8 کیلو کمبود وزن دارم و کم‌خونم 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
من خیلی بیشتر کمبود وزن دارم خیلیی  کم خونی من شدیده  علائمتون چیه؟؟

کم انرژی تازگیا سر دردم میشم گاهی اوقات خیلی بی اعصاب میشم کمبود ویتامین D دارم

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
ازمایش نمیدی چرا

ی چکاپ کامل دادم گفت کم‌خونم 

چه کمبودهایی ؟  من هرچی خوردم نشد  دیگه باید برم از ریشه درمان کنم . و اینکه موندم ایا ب ...

کمبود ویتامین D 

کم خونی 

به نظرم صبحا زود بیدار شو برو باشگاه خیلی تاثیر داره

چون وقتی صبح ورزش میکنی گرسنت میشه هم انرژیت بیشتر میشه اینجوری  تا شب وعده های بیشتری مصرف میکنی 

هم هیکلت خوش فرم میشه هم اگر اشتها آور مصرف کنی چاقی موضعی پیدا نمیکنی قشنگ روی اصول چاق میشی

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
قرص میخورید؟  چیا؟؟

قرص نمیتونم بخورم چون معدم عفونت داره ... شربت آهن بهم داد ... خیلی بدمزه بود😬

2706