2752
2734
عنوان

خانما یسوال خیلی واجب دارم راجب حسادت

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 17 پست
شاید حسودی نیست و فقط از رو دلسوزی میگن که فعلا که دستتون یکم خالیه به جای طلا مایحتاج ضروری بخرید

اونا نمیدونن ما چی میخوریم چی نمیخوریم بد اونا قراره صد میلیون بدن برا قراردادم؟

طلا بخر  نسون نده  همیشه بنال پیششون  طلا انداختی بگو بدله  احتم ...

عین حرفات دقیقه من عاشق شوهرمم و هربار برا عملاش ۴۰ روز بستری میشد خودم تروخشکش میکردم کلا رفیقیم با هم و چون من خرج خونه میکنم خیلی احتراممو میزاره و اینک خدا خیلی بهم کمک میکنه من شده با پونصد تومن هم برنامه ریزی میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونا نمیدونن ما چی میخوریم چی نمیخوریم بد اونا قراره صد میلیون بدن برا قراردادم؟

پس اگه که حسودیه ایشالا انقد پیشرفت کنید بترکن

می روم که خویش را با خودم بیاورم  با خودم چه کرده ام ؟ من چگونه گم شدم ؟باز می رسم به خود ، از خودم که بگذرم🧡💫🖤