2733
2734

سلام بچه ها حالت خوبه من۲۱سالمه پارسال برج۴با خانواده ها صحبت شد که پسر خالم بیاد خواستگاریم اومدن من قبول کردم بعدار دوماه عقد کردیم همه چی خوب پیش میرفت خیلی خوشحال بودیم یک ماه بعداز عقدمون من حامله شدم اولش ناراحت بودم چون مادرم خیلی ادم گیر و بدیه با خودم گفتم بفهمه بیچارم میکنه فقط به شوهرم گفتم و اینقدر خوشحال بودیم دوتا مون که نگو رفتیم به خانواده ها گفتیم که ما میخوایم هر چه زودتر عروسی کنیم و بریم خونمون چون حامله بودم به هیچکس هیچ چیز نگفتیم قرار بود مهرماه پارسال عروسی کنیم و بریم خونه خودمون که یک روز تو خونه ای که برای زندگیمون بعداز عروسی گرفته بودیم نقاشی داشتیم من غذا پختم که ببرم اونجا که پیش شوهرم باشم من بدبخت رفتم اونجا مچ شوهرم با دوست دخترش گرفتم بچه ها نابود شدم از خدا میخواستم همون جا منو بکشه😭😭😭😭😭😭😭😭روانی شدم بعدشم بعد چند روز که خودمو حبس کرده بودم مادرم فهمید باردارم و خیانت شوهرمم قبلش فهمیده بود قبلش خیلی پشتم بود کلی بحس کرد با خانواده شوهرم و خودش ولی بعداز چند روز فهمید که باردارم داشت منو میکشت روانی شده بود ۵روز منو تو یک اتاق حبس کرده بود و منو هر روز کتکم میزد داشتم میمردم دستم شکست از کل تنم خون می اومد داشت منو میکشت هی بهم میگفت هرزه بزور بهم قرص داد که بچم سقط شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭من چجوری مادرمو ببخشم بچه ها تورو خدا دارم میترکم بیاین حرف بزنیم بدجور دلم گرفته  ببخشید یکم طولانی شد 

2731

ای وای،الان در چه وضعی

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

رابطه تو اشتباه بوده طرف بعد از ۱۰ سال میفهمه شوهرش چه شکلیه 

بعد تو قبل از عروسی رابطه برقرار کردی 

حالا کاریه که شده 

میتونی خونه جدا بخری و اصلا بری به بهانه کار شهر دیگه خودت زندگیت رو بسازی؟

اره😭😭😭😭

بی خیال دیگه جدا شو بره ...مادرتم هر کاری کرده دیگه گذشته 

انشالله خدا از تخسیراتش بگذره که میگذره ..مادرت تو شرایط خوبی نبوده ...انشالله ی مرد خوب میاد تو زندگیت همه چی جبران میشه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706