2733
2734
عنوان

با یه شخصی در حال آشنایی ام….

115 بازدید | 7 پست

رسما دارم خودسانسوری میکنم کنارش

از اینا که فقط فرهاد مهراد و موسیقی کلاسیک داخل ماشینش گوش میکنه

غذا فقط سوشی و خارجی سفارش میده

فیلم فقط کلاسیک میبینه 

لباس فقط کلاسیک می پوشه 

سن اشم زیاد نیست  ولی حس میکنم با مرد ۵۰ ساله تو رابطه ام 

خیلی کنارش معذب ام 

فک کن منو قرار اول دعوت کرده بود رستوران گردون یه هتل 

من میخوام راحت باشمممم

انقدر باکلاس بازی در نیاره

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

اگر سلیقه ات ۱۸۰ درجه باهاش فرق داره، تموم کن دیگه بهم نمیخورید

سخته تفاوت سلیقه بسیار زیاد تو همه چیز

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
اگر سلیقه ات ۱۸۰ درجه باهاش فرق داره، تموم کن دیگه بهم نمیخورید سخته تفاوت سلیقه بسیار زیاد تو همه ...

۱۸۰ نه ولی حدود ۹۰ درجه متفاوتیم

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2731
تا وقتی خواستگاری نیومدن درگیر این روابط نشید  بی فایدس گناه هم هست

من قصدم ازدواج نیست

فکر کنم منو قبر خودم میخوابونن نگران گناهاش نباش 

گردن منه

۱۸۰ نه ولی حدود ۹۰ درجه متفاوتیم

حدودا یکماه وقت بذار  مثلا برید پیکنیک، کافه، رستوران، سینما و... ببین تو شرایط مختلف چطوره

مثلا برید کوه ببین توی طبیعت چ سبکی میپوشه، چطوری شوخی میکنه، چی میخوره و... بهتر دستت میاد

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
حدودا یکماه وقت بذار تو شرایط مختلف مثلا برید پیکنیک، کافه، رستوران، سینما و... ببین تو شرایط مختلف ...

اره آخه هربار رستوران بودیم 

و همه راجب کتاب و فلسفه و.. صحبت میکردیم

کلا حس میکنم هم من خودمو سانسور میکردم

هم اون 

اره آخه هربار رستوران بودیم  و همه راجب کتاب و فلسفه و.. صحبت میکردیم کلا حس میکنم هم من خودم ...

سخته اینطوری... 

تو هم موضوعات مورد علاقه ات رو بیار وسط، حتما درمورد چیزایی ک دوست داری صحبت کن

کافه و و رستورانی ک دوست داری بری رو پیشنهاد بده، سبک لباست همونی باشه ک خودت هستی... تا بتونی خود واقعیت رو بشناسونی... 

بالاخره بعداز ی مدتی هردوتون متوجه میشید که علاقه دارید ادامه بدید معاشرتتون رو یا نه