2733
2739

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم

کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

بخدا که جای دوری نمیره خدا جبران میکنه براتون

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

انشاالله به امید خدا 

برات ایه الکرسی میخونم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

انشالله جور بود اراد

خوش هاتی

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله جور بود اراد خوش هاتی

دردت وه قلبم خویشگه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
این فروشگاه ها که همیشه راحت استخدام دارن عزیزم. حالا من که اهل حرم دعا و... نیستم ولی امشب از ...

خدا برات جبران کنه اجی

دردت وه قلبم خویشگه

خدا نکی❤😘

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
خدا نکی❤😘

اقره تنیام شین بویمه وخدا😭😭

2740

عزیزگم👭

حاجت روا باشین ان شاء الله 🌼

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️

الان کجایی مگه

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)