2737
2734

واقعا چراانقد صدام بلنده یه زنه قبلش کنارم نشسته بود داشت باتلفن حرف میزد به والله منی که بغلش بود نمیشنیدم چی میگه من موندم طرفه پشت تلفن چجوری میشنید حالا من مثل اون حرف بزنم هی میگه چی چی نمیشنوه چی میگم مجبورم داد بزنم از ترسه همین جرعت ندارم تو جای شلوغ باتلفن حرف بزنم گوشیو برنمیدارم 😂😂😂

بابا میشنوه طرف کر نیست وای مامان خدابیامرز من اینجوری بود انقددددر با تلفن بلندددد حرف میزد آرزو داشتم یه بار آروم حرف بزنه و سنگین دلم براش تنگ شد😢

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابا مامان منم بلند حرف میزنن😂 بابام ک عملا داد میزنه ولی خب سنش بالاس طبیعیه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
بابا میشنوه طرف کر نیست وای مامان خدابیامرز من اینجوری بود انقددددر با تلفن بلندددد حرف میزد آرزو دا ...

عزیزم 😓😓خدارحمتش کنه مامان منم همینه هروقت با تلفن حرف بزنه من بعدش باید سرمو ببندم 😂😂

بابا میشنوه طرف کر نیست وای مامان خدابیامرز من اینجوری بود انقددددر با تلفن بلندددد حرف میزد آرزو دا ...

روحش شاد

چقدباحرفت بغض کردم امیدوارم هیشکی بی مادری روتجربه نکنه🥲🥲

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2740

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
من چه کنم که سنم بالا نیست 😂😂

عادت کردی کم کم تمرین کن درست میشی

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭