2752
2734
عنوان

۲۵ درس تاریخ هیچی نخوندممم

139 بازدید | 16 پست

تاریخ معاصر اصلااا نخوندم چیکار کنم 

اصلا دلم نمیره بخونم بدم میاد 

چجوری بخونم 

درساش ب هم ربط دارن؟ مثلا از درس۱۵ شروع کنم نمیفهمم؟

ریپ نزن.فمیدی؟😐

تاریخ که خیلی راحته

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731

من تا درس ۲۰ خوندم تا الان

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
هر درس تقریبا چقد زمان میبره 

بستگی به حفظیاتت داره و بعضی درسا خیلی سنگین و سختن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
😑

من دبیرستان فکر میکردم سختههه الان که درسای دانشگاه میخونم میفهمم تاریخ چیزی نبوده 

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼

من همیشه امتحان تاریخ هایی که میدادم ۲۰ بود حتی یادمه نهایی هم ۲۰ گرفتم...روشمم این بود که اصلا حفظ نمیکرد فقط یه دور روخوانی روزنامه وار هر درس رو میخوندم با چشم بعدش یه مداد دستم میگرفتم دوباره با دقت میخوندم و زیر مطالب مهم خط میکشیدم و بار سوم دوباره یه دور روزنامه وار با دقت میخوندم و سعی میکردم مطالب مهمی که زیرش خط کشیدم رو به خاطر بسپارم...روش من این بود خیلی کمتر از حفظ کردن زمان میبرد

حفظیانم متوسطه ۲ ساعت کافیه؟ 🤦🏻‍♀️

نه بابا 

من ۴۵ دقیقه یه درس میخونم

2706