2733
2734
عنوان

دم اذانه باهم برای هم دعا کنیم

175 بازدید | 48 پست

یا جبار خدایا هیچ قدرتی بالاتر از تو نیست

ازت خواهش میکنم خودتت بخواه

که کار تو فروشگاه افق کوروش کرمانشاه برام جور بشه

و برای همیشه با شوهرم بیایم کرمانشاه زندگی کنیم

تورو خدا برام دعا کنید من جبران میکنیم براتون

برام سوره حمد بخونید

خدا براتون جبران کنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

@mlita91    

خدایا خودتو کاری کن قبل محرم خونه دار بشه معجزتو بش نشون بده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2731
حالا مگه کرمانشاه چی داره

برای شما هیچی ولی برای م وطنمه

انشاا... ک بشه گلم 

فرستادم برات 

لطفا واسه تو دلیا منم دعا کنین🙏😓

اخر هفته نوبت سونو دارم 

لطفا از خدا بخوایین هردو سالم باشن و قلبشون تشکیل شده باشه 

برام دعا کنید سالم و صالح بیان دنیا😓😓😓😓🙏🙏🙏

خیلی محتاجم 

امیدم فقط به خداست 

شمام ازش بخوایین ناامیدم نکنه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

برای منم دعا کنید منم دعا میکنم🤍🫂

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍

دعا کنید اگه به صلاحمه باهاش آشتی کنم

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
اها بله اگه وطنته واقعا دوری سخته

اره عزیزم توروخدا شما برای من دعا کن واقعا تحمل غریبی ندارم

2706