2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین من دوس ندارم درباره گذشته صحبت کنم برام سخته داغون شدم تا گذشت 

من پسرم از شصت علائم الان رسیده به دو علائم یعنی فقط کمبود توجه و تمرکز 

با روش دکتر والا موسوی روشه خیلی سختیه ولی کاملا خوب میشن چون اکثرا دیجیتال بی بی هستن و اوتیسم نیستن تو جامعه ما خیلی سخته ما پوستمون به معنیه واقعی کنده شد 

نیاید پیشنهاد دوستی بدید من نمیتونم زیاد توضیح بدم 

نیاید بگید چه علائم هایی داشت همه علائم رو داشت

از شیش ماهگی در معرض کارتون دو زبانه بود به صورته بیست و چهار ساعته 

اوایل باورش برامون سخت بود خیلی وقتا ناامید می‌شدیم ولی الان نرماله یک ساله تحت درمانه فقط توجه تمرکزش هنوز یه مقدار پایینه اونم یکم چون همه چیو زود یادمیگیره فقط تو کارای حرکتی توجه تمرکزش پایینتره از نظره ورزشی و بازی کردن یکم هنوز نرسیده 

ببین من دوس ندارم درباره گذشته صحبت کنم برام سخته داغون شدم تا گذشت  من پسرم از شصت علائم الان ...

منظورتون اینه چون از نوزادی خواستن دوزبانه کننش اینجوری شده؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
البته اگر به کرونا و قرنطینه نمی‌خورد اینجوری نمیشد

مرسی عزیزم..

دختر من تو کلاس پیش دبستانیش یه همکلاسی داره با همین علائم پسر شما منتها فکر کنم گل پسر شما خیلی بهتر باشه. نمیدونم باز. 

این دختره دو زبانه ست و کامل انگلیسی رو حرف میزنه، فارسی رو هم میتونه بخونه ولی نمینویسه. اما به شدت هایپره و کلا یه جا بند نیست. تماس چشمی نداره. من چندبار صداش کردم ولی همش این طرف اون طرف رو میبینه و به صورت آدم نگاه نمیکنه. بعد همش تو خیابون باید بگیرن نگهش دارن چون یهو میبینی رفت وسط خیابون. یعنی انگار درکی از خطر نداره.

من با مادرش  دوستم، ولی خب چون حساسه روم نمیشه ازش مشکلش رو بپرسم. البته اینم بگما، مادرش فکر میکنه بچه ش فقط باهوشه و هیچ مشکلی نداره. انگار نمیبینتش. به مدیر مدرسه که شاکیه میگه چون بچم بلده، سر کلاس حوصله ش سر میره شیطنت میکنه. نمیدونم حالا واقعا به نظر شما که تجربه ش رو داری همینطوره؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
مرسی عزیزم.. دختر من تو کلاس پیش دبستانیش یه همکلاسی داره با همین علائم پسر شما منتها فکر کنم گل پس ...

اره دیجیتاله 

کاره خوبی میکنی نمیپرسی مادره قوی هست که حرف کسی رو گوش نمیده انقد اذیت میکنن تو این جامعه که نگو همه فضول همه صاحبه نظریه باید برا همه توضیح بدی حتی زحمت نمیدن برن گوگل سرچ کنن 

اره دیجیتاله  کاره خوبی میکنی نمیپرسی مادره قوی هست که حرف کسی رو گوش نمیده انقد اذیت میکنن تو ...

نه من که نمیپرسم حس میکنم مادرش حساسه، احتمالا هرکی رسیده ازش پرسیده بچه ت چرا یجوریه. بعدم اینکه اون این کارا رو روی حساب باهوشی بچه ش میزاره و نرمال میدونه. 

شما مثلا فهمیدید یه چیزی هست و بردید دکتر.‌ولی این نه.

وقتی کلاسو بهم میریزه دیگه نمیشه جمعش کرد، معلمشون کم آورده بود. یعنی تدریس قطع میشه کلا. فقط شروع میکنه بلندبلند پشت هم انگلیسی حرف زدن.

راستش من به خاطر سال بعدشون که میرن اول و بازم توی یه کلاسن یه مقدار نگرانم. 

نه من که نمیپرسم حس میکنم مادرش حساسه، احتمالا هرکی رسیده ازش پرسیده بچه ت چرا یجوریه. بعدم اینکه او ...

خودش میدونه ولی انقد همه میپرسن مجبوره یه جوری قانعشون کنه ایرانیا ببینن کسی امیدواره و ناله نمیکنه تا بهش ثابت نکنن مشکل داری تا مشکلاته زندگیشو کامل براش شرح ندن ول نمیکنن هر مادری خودش میدونه بچه ش چجوریه