2733
2734
عنوان

وابستگی به مرد

146 بازدید | 17 پست

به نامزدم شدیدا وابسته شدم .یه عشق افراطی پیدا کردم هر دیقه دلم میخواد ببینمشو زنگ بزنم بهش .خیلی هم دعوا داریم .میگه زنگ زدناتو کمتر کن یکم دلمون تنگ شه واسه هم .یکم حرف داشته باشیم واسه گفتن .اولم اون عاشق من شد بعد من .ولی من چند وقته افراطی شدم .چیکار کنم از بین بره این حس .حس میکنم انگار آویزونشم☹

💕🌸🎀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر ادامه بدی دلشو میزنی!ادما رو خیلی تحویل بگیری جوگیر میشن زن و مرد هم نداره پس تعادل رعایت کن

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
2740
نه قبلش چند سال پیش دوست پسر داشتم ولی عمق رابطمون تا این حد نبوده

ببخشید میپرسم ولی رابطه جنسی با این داشتی؟چون این باعث وابستگی زن ب مرد میشه 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 
ببخشید میپرسم ولی رابطه جنسی با این داشتی؟چون این باعث وابستگی زن ب مرد میشه 

اره اولیشو با این داشتم .عاشق همیم ولی من خیلی بیشتر نشون میدم .دائما در حال زنگ زدن بهشم .حتی قهرم نمیتونم باهاش بکنم.پسر خوبیه ولی حس میکنم با رفتارام اذیتش میکنم کلافه میشه

💕🌸🎀
اره اولیشو با این داشتم .عاشق همیم ولی من خیلی بیشتر نشون میدم .دائما در حال زنگ زدن بهشم .حتی قهرم ...

طبق تجربه میگم اگه اینطوری پیش بری کات میکنید

وابستگیتو خیلی کم کن کتاب زنان زیرکو بخون بعد چن سالتونه؟و اینکه عذاب وجدان نداری برا رابطه؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 
عزیزم منم مثل شما بودم انقد اینکاررو کردم دلشو زدم الان چند روزه ولم کرده

ما هم همش دعوا داریم یر چیزای کوچیک مثلا اگه جواب نده یا گوشیش خاموش شه کلی قاطی میکنم یا همش میگم بهم بیشتر توجه کن ...فکر کنم یکم سرد رفتار کنیم درست شن☹

💕🌸🎀
طبق تجربه میگم اگه اینطوری پیش بری کات میکنید وابستگیتو خیلی کم کن کتاب زنان زیرکو بخون بعد چن سالت ...

۲۴ سال ...دارم میخونم زنان زیرکو ولی تو کتم نمیره🤣نه عذاب وجدان ندارم چون واقعا عاشق هم بودیم .اتفاقا من واسه رابطه خیلی ترس داشتم ولی بعدش ۱درصد هم پشیمون نشدم

💕🌸🎀
2706