2752
2734
2731

هر طور تو نامزدی بودی همون طور باش 

تو مهمونیا زیاد کمک نکن تو آینده پشیمون میشی

هیچوقت پایه غیبت فامیلای شوهرت نباش 

هیچوقت بد کسی رو نگو

هیچوقت بد خانواده خودت رو پیش فامیلای همسرت و حتی شوهرت نگو 

.توکل کن به خدا و برای دلت خودت زندگی کن تا شوق داشته باشی برای زندگی ...دل سوزی زیاد نکن . به خودت برس ورزش کن. تلاش کن عالی باشی .

تو این تاپیک وسط های صفحه سه یک سری مطالب فرستادم حتما به دردت میخوره گلم برو حتما بخون.

ردیف دوم روی 8C% نگه دار بعد باز کردن تا بری تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13123029/%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b2%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%af%d9%85-

اگه باز نشد جاهای مختلف دستت نگه دار آبی شد بزن باز کردن .

به خرما سه بار صوره عصر بخون بخور هم خودت هم شوهرت. صبور میشین .

سوره نور بخون برای دوری از زنا کردن و......

سوره طلاق و یاسین و طه و مزمل و توحید بخون برای علاقه زیاد شدن بینتون.

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
.توکل کن به خدا و برای دلت خودت زندگی کن تا شوق داشته باشی برای زندگی ...دل سوزی زیاد نکن . به خودت ...

و

بدترین نوع قهر رو نداشته باش که قهر باشی همه کارای خونه رو انجام بدی و ناهار و شام و صبحانه براش به راه باشه . فقط حرف نزنی 

مرد از خداشه حرف نزنی . چون از نظر مردا حرف های خانم ها فقط غر زدن هست . . و قهر هم که کردی خونه رو ترک نکن فقط برو تو اتاق بمون .

اخلاق شوهرتو بهتر میشناسی . هرکاری که فکر میکنی باعث میشه بیشتر عصبی نشه انجام بده ❌️❌️❌️

مثلا من اگه قهر کنم اول از همه سوره طلاق به نیت آشتی میخونم هدیه به خانم فاطمه زهرا تا زودتر آشتی کنیم .

و  بدتر خونه رو اینقدر بهم میریزم از وسایل بچه ها که مثلا اونا ریختن من جم نکردم . که جای پا نمیمونه روی فرش 😐

غذا درست نمیکنم و کاری هم نمیکنم عصبی بشه . تازه بچه ها میگن مامان از صبح هیچی نخورده . الکی جلو اونا نمی‌خورم 😜

بعد اگه ببینم عصبی شده که چرا غذا درست نکردی و امکان داره دعوا شدیدتر بشه میرم یه املت یا چیز ساده درست میکنم به بهونه بچه ها که اونا گرسنه نمونن. 

ولی اگه ببینم نه عصبی نمیشه به قهر تو اتاق ادامه میدم و هی میگم هعیییی خدایا شکرت 😔.. بعد غذا از بیرون میگیره .

و میاد آشتی و به زور میگه اگه نیای غذارو میریزم بیرون 

منم دیگه کم کم کوتاه میام . و سعی میکنم کلا کار به قهر و دعوا نرسه .  چون واقعا دودش تو چشم خودمون میره . 

خودمون باید کاری کنیم تا باز آشتی کنیم .

و دوروز دنیا ارزش نداره چرا وقتی میشه خوب و خوش زندگی کزد چرا دعوا چرا قهر . چند وقت دیگه این روزا تموم میشه و ما سنمون میره بالا و حوصله هیچ چیزی رو نداریم پس خوش زندگی کنیم و لذت ببریم .

هیچ وقت هیچ وقت بد خانوادش نگو حتی اگه خودش شروع کرد تو هیچی نگو . تو چشمش میاد که تو دشمن خانوادش هستی 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡