2733
2734
عنوان

بعضیا هستن...هه

177 بازدید | 14 پست

کسی نیست تف بندازه روشون ...از سر حسودی میان میگن فلانی فکر کرده خیلی شاهکار کرده ازدواج کرده...

بعد خودشون هر روز با این پسر با این 

این یکی ولشون میکنه مث لباس دوست پسر عوض میکنن...ما شاهکار نکردیم اما حداقل فقط با شوهر خودمونیم...شما ن از مجرد نه از متاهل میگذری..

😐

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731

اجازه بده سکوت کنم و جوابتو ندم😂

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
هر کی یه سبک زندگی ای داره نه شما میتونی فخر بفروشی نه اون هیچ کدومتون کار خاصی نکردید هر کس زندگیه ...

اسی خودش گفت شاهکار نکرده فقط با شوهرش مث اون اشخاص نیست ک با متاهل و مجرد و هر روز با یکین

این حتما خودش اینشکلیه همون صفات بالا...ک ب خودش گرفته😂😂😂😂😂

باشه تو خوبی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
اسی خودش گفت شاهکار نکرده فقط با شوهرش مث اون اشخاص نیست ک با متاهل و مجرد و هر روز با یکین

حداقل متن و درست بخون شاهکار نکرده رو اون دخترا بهش گفتن از زبون اونا گفت.اسی فکر میکنه شاهکار کرده

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...
2706