2737
2734

سلام ,خواستم بدونم این سامانه ثبت من ,حقیقت رو میگه راجب ازدواج و طلاق یا خیر ,ایا اگر کسی ازدواجی کرده قبلا میتونه توی سامانه پاکش کنه یا خودش پاک میشه

اگه کسی تو عقد باکره باشه جدا بشه و اسم طرفم قانون پاک میکنه و شناسنامه جدیدی میده در این صورت ثبت م ...

دوستم توی دوران عقد طلاق گرفت و باکره بود و شناسنامشو پاک کردن از اسم اون اما این سامانه نمیدونم چطوریه ,اعتمادی بهش هست یانه من برای ازدواج دائم میگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان ازدواج کرده دوستت؟ موفقه ینی خانواده شوهرش نمیزنن تو روش

نه بابا توی دوران عقد ,بهم زده و اول با پسر خالش بهم زد الانم با پسر عموش ازدواج کرده ,و زندگی خوبی داره ,و من برای این سوال کردم چون رفتم اتفاقی به ثبت احوال و دیدم شوهرم یه زن دیگه داشته ,قبل من ,ولی زیاد درموردش نگفتن و حالا رفتم توی سامانه ثبت من فقط اسم من بود ,گیج شدم 

2740
سلام اسی خوبی کارت پیگیری کردی موفق شدی حقیقت بفهمی؟

سلام ممنونم گلم  ,شما خوبین ,والا حقیقتش نه چندبار رفتم دادگاه یکی از وکیل ها گفت بهم زنگ بزن شاید خودم برات از طریق آشنا درش اوردم ,و شمارشو داد گفت زنگ بزن بهم منم زنگ زدم گفت نتونستم درش بیارم  فقط یه کار دیگه میتونی بکنی و بری دفتر خانه های ازدواج و طلاق اگر کسی اشنا داری برات درش بیاره ,و قراره برم از همشون بپرسم  ,توی سامانه ثبت من ایا ,این سامانه تمام حقیقتو مینویسه  ?شما اطلاعی دارین?اخه اونجا توی صفه اش فقط اسم من هست ,و نوشته وقایع از سال ۹۲ به بعد ثبت شده ,حسابش کردم شوهرم قبل از سال ۹۲ بیست سالش بوده ,و هر چی بوده مال قبل سال ۹۲ بوده یعنی ,و چقدر با جرعت شده که  رفته شهر دیگه و توی اون سن زن گرفته ,

سلام ممنونم گلم  ,شما خوبین ,والا حقیقتش نه چندبار رفتم دادگاه یکی از وکیل ها گفت بهم زنگ بزن ش ...

سلام عزیزم

اول اینکه مواظب باش وکیله برات مزاحمت ایجاد نکنه چون شمارتو داره

دوم اینکه شما چه سالی ازدواج کردین؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
سلام عزیزم اول اینکه مواظب باش وکیله برات مزاحمت ایجاد نکنه چون شمارتو داره دوم اینکه شما چه سالی ...

نه وکیله کاری نداشت ,چند روز پیش زنگ زدم  و حرفی نزد ,ولی من سال ۹۶ ازدواج کردم ,وبا فامیلمون صحبت کردم ,و  رفتیم روی پیج یکی از فامیلامون که یه بار طلاق گرفته بود ,و دوباره با شوهرش ازدواج کرده بود ,و طلاقشو که سال ۹۳ بود ثبت بود و ازدواجش که سال ۱۴۰۰.بود رو.ثبت کرده بود ,اما من نمیدونم چرا توی دادگاه بهم گفتن ازدواج و طلاق رو سامانه پاک میکنن ,این حرف خیلی رو مخمه ,و شوهرم اینم بگم که قبلا الان یادم اومد که وقتی من باهاش عقد کردم گفتن یه نفرو دوس داشته توی این شهر خودمون و چون اون جوابش کرده رفته ازین شهر حالا اون که جواب رد داده ,و ابنم یک سال ونیم بعد نمیدونم چژوری رفته ازدواج کرده ,خالا دیگه ننیدونم همون بوده که دوسش داشته  یا کسی دیگه توی شهر دیگه ,توی سامانه هم ثبت نشده  از سال ۹۲ ,شوهر من الان ۳۱ سالشه و توی سن یا۱۸یا ۱۹  سالگی رفته شهر دیگه ,کلا روح و روانمو بهم ریخته

نه وکیله کاری نداشت ,چند روز پیش زنگ زدم  و حرفی نزد ,ولی من سال ۹۶ ازدواج کردم ,وبا فامیلمون ص ...

پس چرا اون کارمند اداره ثبت احوال اونطوری گفته!

اگه واقعا ازدواج بوده باید تو همین سامانه می بود

نمیشه به همسرت یه دستی بزنی؟

ببینی عکس العملش چیه؟!

مثلا بگی یه نفر جلوم گرفته بهم گفته قبلا همسر تو بوده چه میدونم یه چنین چیزی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
مخصوصا پسر ۱۹ ساله ای که ازاینکه جواب رد از عشقش شنیده رفته شهر دیگه و چه میدونم که به این سرعت ازدو ...

فقط اون حرف کارمنده اداره ثبت آدم به شک میندازه 

2706