2752
2734

بچه ها هیچکدوم از امتحاناتتون رو شب امتحان خوندید؟

چ نمره ای بدست اوردید ؟

واسه ریاضی فیزیک چطور جمع کردید؟

بزرگ شدم ولی اخرش نفهمیدم این بچه هایی همیشه تو سرمون میزدن به کجا رسیدن اخرش؟🌝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ریاضی فیزیک ام بیست شد ولی خب تو طول سال خونده بودم  فقط کتابتو بخون دقیق و کتاب راه نهایی رو ...

از الان میشه راستش شب روزم شد گریه 

میترسم نتونم کاری کنم تو این مدت

تقریبا ۸روز مونده به اولین امتحان

ریاضی فیزیک ام بیست شد ولی خب تو طول سال خونده بودم  فقط کتابتو بخون دقیق و کتاب راه نهایی رو ...

پزشکی میخونید؟

از الان میشه راستش شب روزم شد گریه  میترسم نتونم کاری کنم تو این مدت تقریبا ۸روز مونده به اول ...

اره میشه. فقط استرس نداشته باش و کتابارو خوب بخون فقط هم کتاب درسی و تمریناش و راه نهایی رو بهون

اره زیست هم بیست شدم و شیمی ۱۹.۵ عمومیامم همه بالای نوزده بود غیر سلامت و بهداشت۱۸

وااییی دمت گرممم

معدلت چند شد

عمومی هارو شب امتحانی خوندی؟؟ 

کتاب کافیه بنظرت؟؟؟ یا تستای در حد کنکورم حل کنیم اما به صورت تشریحی؟ 

در آرزویِ شهادت.. 
وااییی دمت گرممم معدلت چند شد عمومی هارو شب امتحانی خوندی؟؟  کتاب کافیه بنظرت؟؟؟ یا تستای در ...

۱۹.۳۷

عمومی ها رو در طول ترم خیلی نخوندم ولی خب کلا تشریحی نویسیم عالیه

اره کتاب و نمونه سوال های سال گذشته 

۱۹.۳۷ عمومی ها رو در طول ترم خیلی نخوندم ولی خب کلا تشریحی نویسیم عالیه اره کتاب و نمونه سوال های ...

اخه میگن سوالا قراره متفاوت باشه و نمونه سوالای سال گذشته هیچ کمکی نمیکنه

در آرزویِ شهادت..